در سومین جلسه بررسی اجرای بسته تحولی مشارکت های مردمی عنوان شد؛

ضرورت استفاده از ساز و کارهای اثربخش در اجرای طرح آجر به آجر

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۲۱ کد : ۵۴۰۷ اخبار مهم
با ارائه و بررسی برش های استانی در جلسه بررسی روند اجرایی طرح آجر به آجر در هفت استان منتخب، اجرای طرح وارد فاز جدیدی شد.
ضرورت استفاده از ساز و کارهای اثربخش در اجرای طرح آجر به آجر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، سومین جلسه بررسی رونداجرایی بسته تحولی مشارکت های مردمی در هفت استان منتخب پیشرو در اجرای طرح با حضور بیدارپور معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و مدیرانکل نوسازی مدارس تهران، خراسان رضوی، هرمزگان، کرمان، آذربایجان شرقی، اصفهان و فارس برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های  سازمان نوسازی مدارس در ابتدای جلسه ضمن بیان اقدامات انجام شده در حوزه ستادی ومرکز راهبردی طرح تحولی مشارکت های مردمی از استان های پیش رو در این زمینه خواست برنامه ها وظرفیت های خود را با دقت احصا کرده و وارد فاز اجرایی شوند.

خیبر بیدار پور با تاکید بر استفاده از ابزارهای نوین و روشهای خلاقانه در توسعه فرهنگ مشارکت و مدرسه سازی خاطر نشان کرد: ساز و کارهای اثربخش در هدف‌گذاری های انجام گرفته شناسایی شده و با راهکارهای مناسب و بهینه عملیاتی شوند تا بتوانیم به اهداف پیش بینی شده در این طرح دست پیدا کنیم.

درادامه مدیران کل استان ها گزارش اقدامات صورت گرفته را ارائه دادند و برش‌های استانی و راهکارهای عملیاتی طرح آجر به آجر در هر استان مورد بررسی قرار گرفت.

کلید واژه ها: سازمان نوسازی مدارس کشور آجر به آجر


نظر شما :