مدیرکل نوسازی مدارس قزوین:

برای اجرای طرح آجر به آجر نیازمند مشارکت همه دستگاه ها هستیم

۰۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۳ کد : ۵۴۰۹ قزوین
سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان قزوین با حضور استاندار، نمایندگان مجلس و اعضاء با موضوع سند تحولی مشارکت های مردمی ( طرح آجر به آجر ) در سالن استانداری قزوین برگزار شد.
برای اجرای طرح آجر به آجر نیازمند مشارکت همه دستگاه ها هستیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان قزوین، جلسه شورای آموزش و پرورش استان با حضور استاندار، نمایندگان مجلس و اعضاء با موضوع سند تحولی مشارکت های مردمی ( طرح آجر به آجر) در سالن استانداری قزوین برگزار شد.

عسگرعلی جوانبخت مدیرکل نوسازی مدارس قزوین در این جلسه اظهار داشت: برای اجرای سند تحولی مشارکت های مردمی که از طرح‌های نوین در سازمان نوسازی مدارس کشور است نیازمند مشارکت و مساعدت همه دستگاه‌های فرهنگی استان بویژه شهرداری ها، صدا و سیما و رسانه ها هستیم.

وی با تأکید بر مشارکت فرهنگیان استان در این طرح یادآور شد: در حال حاضر در سطح استان بالغ بر 6000 نفر از فرهنگیان عزیز بخشی از حقوق ماهیانه خود را بصورت داوطلبانه به طرح آجر به آجر اختصاص دادند که ماهیانه از حقوق آنها کسر و به حساب مجمع خیرین مدرسه ساز استان واریز می شود.

مدیرکل نوسازی مدارس استان قزوین تصریح کرد: در راستای تکریم فرهنگیان نیک اندیش، هم اکنون مدرسه سبز قزوین با 18 کلاس درس در منطقه آبگیلک به نام مدرسه سبز فرهنگیان استان در حال احداث است.

جوانبخت در پایان ابراز امیدواری کرد با تبلیغات مناسب و تخصیص اعتبار لازم از سوی سازمان نوسازی مدارس کشور و سازمان برنامه و بودجه استان بتوانیم در سال جاری شاهد افزایش مشارکت آحاد مردم حتی با پرداخت هزینه یک آجر در امر مقدس مدرسه سازی باشیم.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس قزوین آجر به آجر


نظر شما :