آجر به آجر در استان همدان؛

مشارکت اهالی روستای کمری ملایر در مدرسه سازی

۰۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۳ کد : ۵۴۱۳ همدان
مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان در سفر به ملایر ضمن بازدید از پروژه های در حال ساخت از مشارکت گسترده اهالی روستای در ساخت مدرسه خبر داد.
مشارکت اهالی روستای کمری ملایر در مدرسه سازی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان، محمد حسین مرادی مدیر کل نوسازی مدارس استان به همراه احد آزادی خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین محلی ضمن بازدید از طرح های در حال احداث در این شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرایی و مشکلات آنها قرار گرفتند.

در اجرای  طرح آجر به آجر وتوسعه مشارکت‌های مردمی ,اهالی خوب و فرهنگ دوست روستای کمری جوکار از توابع شهرستان ملایر دست در دست هم با اهداء کمک های خرد و به منظور رفع مشکل فضای آموزشی روستای خود قدم در راه مدرسه سازی نهادند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان ضمن بازدید از محل احداث مدرسه چهار کلاسه روستای کمری, از نمایندگان اهالی روستا که با مشارکت و عزم خیرخواهانه اهالی روستا در جهت رفع مشگل فضای آموزشی قدم برداشتند, تقدیر نمود.

وی با اشاره به اینکه  با ساخت مدرسه فرهنگ جامعه ساخته می شود، افزود: مدرسه کانون تحول در کشور است و از همین رو باید مکان‌های مناسبی ایجاد کرد تا در رشد و تربیت دانش‎آموزان تاثیر سازنده‌ای داشته باشد در این راستا احداث این  مدرسه با کمک های خرد اهالی و خیرین دیگر تا سقف 50 درصد آغاز خواهد شد و مابقی از محل اعتبارات ملی خیری تامین می شود .

در پایان پس از بازدید پروژه ها جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملایر با حضورفرماندار، روسای آموزش و پرورش ملایر, جوکار و سامن و سایر مسئولان شهرستان در خصوص پروژه های آموزشی ملایر برگزار شد و مشکلات و موانع رفع آنها مورد بررسی قرار گرفت.

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس همدان آجر به آجر


نظر شما :