به همت خیر مدرسه ساز صورت گرفت؛

آغاز عملیات ساخت هنرستان دخترانه در شهرستان میانه

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۷ کد : ۵۴۲۴ آذربایجان شرقی
عملیات ساخت هنرستان دخترانه ۱۲ کلاسه به همت خیر مدرسه ساز در شهرستان میانه با حضور مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز و معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه و مدیرآموزش و پرورش آغاز شد.
آغاز عملیات ساخت هنرستان دخترانه در شهرستان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی، مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان ضمن قدردانی از مشارکت خیرین در از ساخت پنجمین مدرسه خیرساز منطقه در سال‌جاری خبر داد و افزود: منطقه میانه به عنوان یکی از مناطق پیشتاز در طرح آجر به آجر است.

کسایی گفت: امروز با گسترش فرهنگ مدرسه سازی و مدرسه یاری شاهد اجرای همزمان 20 پروژه در منطقه هستیم که حاصل حس مشارکت پذیری مردم در پیشبرد اهداف دستگاه تعلیم و تربیت است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه مدرسه سازی از زیربنایی ترین سرمایه گذاری‌ها به جهت پرورش نیروهای متعهد، متخصص و آینده سازان کشور است گفت: مدرسه سازی مهمترین و والاترین باقیات الصالحات است.
 
محمدرضا مشایخی در آیین کلنگ زنی هنرستان 12 کلاسه دخترانه از خیر میانه ای قدردانی نمود و افزود: خیرین با مدرسه سازی بستر و محیط مناسبی را برای پرورش آینده سازان مملکت و در نهایت موجبات رشد و تعالی کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران را فراهم می کنند.

وی همچنین از اقدامات و حمایت‌های مجمع خیرین مدرسه ساز استان و شهرستان، مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان، آموزش و پروزش میانه  تقدیر نموده و جلب و جذب سرمایه گذاران در امر مدرسه سازی را از نیازهای مهم در این حوزه عنوان نمود.

 هنرستان 12 کلاسه دخترانه میانه در زمینی به مساحت سه هزار و 500 مترمربع با اعتبار 63 میلیارد و 500 میلیون ریال از سوی خیر نیک اندیش همزمان با عید قربان برگزارشد.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس آذربایجان شرقی خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :