درنشست مدیران کل نوسازی مدارس و صدا و سیمای خوزستان مطرح شد؛

ترویج فرهنگ مدرسه سازی در صداوسیمای خوزستان

۱۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۴۳۷ خوزستان
مدیرکل صدا و سیمای خوزستان در دیدار با مدیرکل نوسازی مدارس استان ضمن استقبال از طرح تحولی آجر به آجر آمادگی خود را برای شناساندن هرچه بهتر این طرح و ترویج فرهنگ مقدس مدرسه سازی با استفاده از ظرفیت رادیو و تلویزیون استانی اعلام داشت.
ترویج فرهنگ مدرسه سازی در صداوسیمای خوزستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، نشست مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و مدیرکل صدا و سیمای خوزستان در خصوص استفاده از ظرفیت صداوسیمای استانی در پیشبرد طرح آجر به آجر با حضور زیبا صالح پور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان برگزار شد.

علی قربانی با اشاره به نقش مهم صدا و سیما در ترویج فرهنگ مقدس مدرسه سازی اظهار کرد: صدا و سیما موثرترین و فراگیرترین رسانه در جامعه محسوب می شود و نقش مهمی را در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی ایفا می کند که می تواند فرهنگ مدرسه سازی را ترویج و طرح آجر به آجر را به خوبی معرفی کند.

رحیمی مدیرکل صدا و سیمای خوزستان نیز ضمن استقبال از این طرح گفت: صدا و سیمای خوزستان برای شناساندن هرچه بهتر طرح آجر به آجر و ترویج فرهنگ مدرسه سازی در همه اقشار جامعه از طریق تلویزیون و رادیو بصورت همه جانبه اعلام آمادگی می کند تا شاهد بهبود و گسترش فضاهای آموزشی باشیم.

زیبا صالح پور نیز به نقش مهم مدرسه در ساختن جامعه پرداخت و تاکید کرد: مدرسه مهم‌ترین مکانی است که کودکان می‌توانند در آن رشد کنند ، اصول انسانی را بیاموزند و در نهایت پیشرفت کشور را حاصل کنند ، بنابراین برای رسیدن به چنین مطلوبی نیاز است تا همه مردم دست‌به‌دست هم دهند و موجبات این رشد را فراهم سازند.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس خوزستان آجر به آجر


نظر شما :