در دیدار مدیرکل نوسازی مدارس کرمانشاه با رئیس هیئت مدیره خانه صنعت استان عنوان شد؛

لزوم جلب مشارکت صنایع استان در مدرسه سازی

۱۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۹ کد : ۵۴۳۹ کرمانشاه
در راستای سند تحولی آجر به آجر ، نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان به همراه رئیس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان طی نشستی با جهانبخش شکری، رئیس هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان، مدیر عامل مجتمع جهان فولاد غرب و رئیس گروه صنعتی شکری خواستار مشارکت صنایع در این طرح شد.
لزوم جلب مشارکت صنایع استان در مدرسه سازی

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه، در راستای اجرای طرح آجر به آجر در استان، مرزبان نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان طی نشستی با حضور مهندس جهانبخش شکری، رئیس هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان و مدیر عامل مجتمع جهان فولاد غرب و رئیس گروه صنعتی شکری، با ارائه گزارش عملکرد کم نظیر خیرین در امر ساخت و ساز فضاهای آموزشی عنوان نمود: زلزله کرمانشاه را در عرصه گسترش ساخت و ساز فضاهای آموزشی به فرصتی عالی تبدیل نمودیم. به طوری که با تلاش مجموعه نوسازی مدارس و مسئولین و همت خیرین مدرسه ساز تعداد حدود ۲۳۰ تقاهم نامه ساخت مدرسه به انجام رسید.

وی در ادامه افزود: طرح آجر به آجر با هدف توسعه فضاهای آموزشی و جلب هرچه بیشتر مشارکت‌های مردمی و خیران در زمینه مدرسه سازی در دست اجراست.

مرزبان نظری اظهار داشت: در طرح آجر به آجر عموم شهروندان با هر میزان درآمد و توانایی مالی که دارند می‌توانند به هر میزان که توانایی دارند در اجرای برنامه‌های اداره کل نوسازی مدارس استان مشارکت کنند و در واقع یک شهروند حتی با یک آجر نیز می تواند به ما در مدرسه سازی کمک کند.

سپس جهانبخش شکری، رئیس هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان و مدیرعامل مجتمع جهان فولاد غرب، با تأکید بر ضرورت ایجاد فرهنگ مدرسه سازی در بین آحاد مردم افزود: برخی اعمال و رفتار انسان آن را از موجودات آفریده شده متمایز کرده که یکی از این اعمال شرکت در کار خیر است، زیرا سرشت انسان از ذات اقدس الهی برگرفته شده و همین امر منجر به کارهای ماندگار برروی زمین شده است.

رئیس گروه صنعتی شکری در ادامه ضمن استقبال از توضیحات مدیرکل نوسازی مدارس استان افزود: مدرسه سازی مصداق عملی کار خیر است و به نیت زنده یاد مادرم دو مدرسه را خواهم ساخت.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کرمانشاه آجر به آجر


نظر شما :