مدیرکل نوسازی مدارس کرمانشاه تاکید کرد:

با طرح آجر به آجر فرهنگ مدرسه سازی گسترش می یابد

۱۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۶ کد : ۵۴۴۰ کرمانشاه
در دیدار مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه با فرماندار و نماینده مردم شهرستان سنقر در مجلس شورای اسلامی ضمن بررسی وضعیت مدارس شهرستان به تشریح طرح تحولی آجر به آجر پرداخت.
با طرح آجر به آجر فرهنگ مدرسه سازی گسترش می یابد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه، مهندس نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان طی جلسه ای با حضور حجت الاسلام حسینی کیا نماینده مردم شهرستان سنقر و عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی، فرماندار سنقر و کلیایی با بررسی وضعیت فضاهای آموزشی شهرستان و تاکید بر مشارکت خیرین به تشریح اهداف سند تحولی طرح آجر به آجر پرداخت.

مرزبان نظری در ادامه افزود: اجرای این طرح سبب گسترش فرهنگ مدرسه سازی بین آحاد مردم می شود و در همین راستا استفاده از ظرفیت صنایع استان در این پویش نیز ضروری و راهگشاست.

مدیرکل نوسازی مدارس استان با بیان اینکه هر کس هر قدمی در مسیر مقدس مدرسه سازی بردارد برای ما بسیار مهم و ارزشمند است، یادآور شد: طرح آجر به آجر که در راستای تحقق سند تحول بنیادین و زیر نظام فضا و تجهیزات آموزشی اجرا خواهد شد، تاکید می کند هر کس بتواند به خرید حتی یک آجر برای ساخت مدرسه هم کمک کند.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا؛ نماینده مردم شهرستان سنقر و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  نیز در این جلسه ضمن استقبال از این کار خیر بیان نمود: از تمام ظرفیت ها در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و صنایع استان جهت پیشبرد اهداف طرح آجر به آجر استفاده خواهد شد و صنایع و شرکت ها می توانند در عمل به مسئولیت اجتماعی خود در راه مدرسه سازی گام بردارند و باید به این پویش توجه ویژه ای شود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کرمانشاه آجر به آجر


نظر شما :