کارکنان بانک تجارت استان خوزستان به طرح آجر به آجر پیوستند

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۴۴۶ خوزستان
در نشست مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان با مدیر کل نوسازی مدارس استان، مقرر شد تا کارکنان بانک تجارت این استان هم به طرح آجر به آجر بپیوندند.
کارکنان بانک تجارت استان خوزستان به طرح آجر به آجر پیوستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، نشست صمیمی علی قربانی مدیرکل نوسازی مدارس استان و علی گودرزی مدیر شعب بانک تجارت خوزستان با حضور زیبا صالحپور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان و رضا زدوار معاون مشارکت‌های مردمی نوسازی مدارس خوزستان برگزار شد.

در ابتدای این نشست مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان ضمن تقدیر از بانک تجارت در ساخت فضاهای آموزشی گفت: دو فضای آموزشی دو کلاسه و یک فضای آموزشی ۶ کلاسه در مناطق کم برخورد دار استان از خدمات ارزنده بانک تجارت در سال‌های اخیر است که به محرومیت زدایی ، رشد و توسعه فضاهای آموزشی استان کمک بسیاری شد.

در ادامه زیبا صالحپور نیز به بسته تحولی مشارکتهای مردمی آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: طرح آجر به آجر کمک‌های خرد مردمی را به آموزش و پرورش منتقل می‌کند که  خود فرهنگ مدرسه سازی را در جامعه نهادینه می‌کند.

وی با اشاره به نامه استاندار خوزستان در خصوص طرح آجر به آجر و همکاری کردن تمام دستگاه‌های اجرایی، بانک ها و پتروشیمی گفت:  با شرکت در این طرح ملی و کمک کارکنان می توان شاهد برطرف شدن مشکلات فضاهای آموزشی در استان بود.

 

 در ادامه این نشست علی گودرزی نیز به تلاش های مدرسه سازی و خدمات خیرین مدرسه ساز اشاره کرد و گفت: کار مدرسه سازی از مهمترین کارهای جامعه است که باید در اولویت قرارگیرد.

گودرزی از طرح و برنامه هایی جهت حضور بیش از پیش مردم در کمک به آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: باید با ایجاد برنامه های ساده ای همچون ایجاد درگاه از طریق تلفن همراه ، باجه عابر بانک مخصوص آجر به آجر و دستگاه کارت خوان متصل به حساب مجمع خیرین فرصت را برای حضور و کمک حداکثری مردم فراهم می سازد.

 

وی در پایان قول داد که در طرح آجر به آجر نهایت همکاری را با مجمع خیرین مدرسه ساز خوزستان داشته و کارکنان شعب بانک تجارت در استان نیز با اختصاص بخشی از حقوق خود سهمی در این طرح ملی داشته باشند.

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس خوزستان آجر به آجر


نظر شما :