مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان:

بهره برداری از ۶۰۰ کلاس درس در سال ۹۹

۱۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۵ کد : ۵۴۵۲ هرمزگان
سید فخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان در گفت و گو با خبر صداوسیمای مرکز خلیج فارس از افتتاح ۶۰۰ کلاس درس در سال ۹۹ خبر داد.
بهره برداری از ۶۰۰ کلاس درس در سال ۹۹

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان سید فخرالدین هاشمی مدیر کل نوسازی مدارس استان هرمزگان در گفتگو با خبر صدا وسیما مرکز خلیج فارس ضمن تشریح اهداف طرح آجر به آجر گفت: در راستای همین طرح  و با تکمیل تمام پروژه های نیمه تمام 600 کلاس درس در سال 99 به بهره برداری می رسد.

سید فخرالدین هاشمی در این گفت و گو اظهار امیدواری کرد، مدارس تخریبی و غیر استاندارد استان در طی سه سال آینده جمع آوری و مدارس استاندارد و ایمن پذیرای دانش آموزان عزیز خواهد بود.

هاشمی ادامه داد: در سال 1396 تعداد مدارس تخریبی وغیر استاندارد 882 مدرسه بود که به همت خیران نیک اندیش مدرسه ساز و نگاه ویژه دولت به بحث مدارس غیر استاندارد و تخریبی  این تعداد مدارس به 672 مدرسه تقلیل پیدا کرد .

مدیر کل نوسازی مدارس گفت : جهت استاندارد سازی مدارس تخریبی در سطح استان هرمزگان به 700میلیارد تومان اعتبار نیاز است .

این مقام مسئول با اشاره به فعال بودن تمامی پروژه های آموزشی در استان بیان داشت: تعداد مدارس تخریبی که هم اکنون در حال ساخت است 170 مدرسه می باشد که 90 مدرسه آن در آغاز سال تحصیلی  و 80 مدرسه دیگر در دهه مبارک فجر تحویل آموزش وپرورش خواهد شد.

هاشمی عنوان کرد : مجموعا در مهر ماه سال 99 تعداد 350 مدرسه و در بهمن ماه 250 مدرسه شامل 600 کلاس درس به بهربرداری می رسد.

 

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس هرمزگان هرمزگان


نظر شما :