در دیدار مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان با شهردار اهواز تاکید شد

مشارکت شهرداری اهواز در اجرای طرح آجر به آجر

۱۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۴۵۳ خوزستان
مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان در دیدار با شهردار اهواز در راستای اجرای بسته تحولی آجر به آجر گفت: شهرداری با پتانسیل خوبی که دارد می تواند کمک بسزایی در معرفی و شناساندن این طرح مشارکتی داشته باشد.
مشارکت شهرداری اهواز در اجرای طرح آجر به آجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان ، علی قربانی مدیرکل نوسازی مدارس استان و زیبا صالحپور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان در دیدار با شهردار اهواز به تبیین و تشریح طرح آجر به آجر پرداخت و گفت : برنامه تحولی مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور ، با عنوان طرح "آجر به آجر" بر مبنای جمع آوری کمک های خرد خیرین نیکوکار است تا هرکس با هر بضاعت بتواند در مدرسه سازی مشارکت داشته باشد.

قربانی افزود: یکی از اهداف این طرح فرهنگ سازی و توجه به مدرسه سازی در میان اقشار مختلف مردم است لذا شهرداری می تواند کمک بسزایی در معرفی و شناساندن این طرح داشته باشد.

شهردار اهواز ضمن استقبال از این طرح گفت : مدرسه سازی تاثیر زیادی در سرنوشت یک جامعه دارد و همچنین نقش پر رنگی در آینده فرزندان این سرزمین ایفا می کند و شهرداری اهواز در اولین اقدام و گام نهادن در راستای طرح آجر به آجر به زودی مشارکت در ساخت مدرسه ای مزیّن به نام شهدای شهرداری اهواز را با اهدای زمینی به مساحت چهار هزار مترمربع به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال آغاز خواهد کرد.

وی ادامه داد: پرسنل شهرداری اهواز بیش از ۱۴ هزار نفر می باشند که با دعوت از آنها در پیوستن به طرح آجر به آجر ، ماهیانه بخشی از حقوق خود را به این کار خیر و نیکو اختصاص و به حساب مجمع خیرین مدرسه ساز استان واریز نمایند.

شاعری آمادگی خود را برای همکاری و ترویج فرهنگ مدرسه سازی و معرفی این طرح از طریق بیلبوردهای سطح شهر اعلام داشت.

کلید واژه ها: آجر به آجر نوسازی مدارس خوزستان


نظر شما :