رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به مناسبت روز خبرنگار؛

خبرنگاران وقایع نگارانی در مسیر حق و عدالت هستند

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۶:۰۰ کد : ۵۴۸۵ اخبار برگزیده
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را تبریک گفت و یاد و خاطره شهدای رسانه را گرامی داشت.
خبرنگاران  وقایع نگارانی در مسیر حق و عدالت هستند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر در پیامی به مناسبت ۱۷ مرداد، روز خبرنگار، این روز را به اهالی رسانه به ویژه خبرنگاران عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

هفدهم مرداد به رسم تقویم کشور یادآور تلاش‌ها و مجاهدت‌های افرادی است که بدون قید زمان و بی محابا شبانه روزی پا به پای اقشار مختلف جامعه آمده اند تا روایت کنند آنچه مردم از مشکلاتشان می‌گویند و وقایع نگارانی باشند که در مسیر حق و عدالت، مطالبات مردمی را به گوش مسئولان برسانند و مرهمی بر درد‌های جامعه باشند.

خبرنگاران در واقع چشم بینای جامعه اند و همراه و حامی برای مسئولان تا بدانند کجای مسیر خدمت‌رسانی شان باید دقت نظر بیشتری داشته‌اند و کجای راه را اشتباه پیموده‌اند؛ به واقع آن‌ها آیینه‌ای تمام نما از فعالیت‌ها در هر ارگانی را بدون هر گونه سانسور، اغراق و جانبداری به نمایش می‌گذارند.

به تعبیر مقام معظم رهبری «اگر زحمات شما [خبرنگارها]نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود... شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کار‌های ما مثل یک چیز‌های تثبیت نشده است.»

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه رسانه و خدمتگزاران این عرصه که تحت هر شرایطی مسئولیت حرفه‌ای خود را فراموش نمی‌کنند و با تمام وجود در مسیر اطلاع‌رسانی گام برمی‌دارند، این روز را به همه حامیان و همراهان همیشگی به ویژه خبرنگاران حوزه آموزش و پرورش تبریک گفته و آرزوی سلامتی و موفقیت برای آن‌ها دارم و همواره از کمک‌ها، همراهی، نقد‌ها و نظرهایشان سپاسگزارم.

کلید واژه ها: روز خبرنگار رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور مهراله رخشانی مهر


نظر شما :