با مشارکت خیّر مدرسه‌ساز؛

مدرسه ۹ کلاسه در شهرستان آمل ساخته می‌شود

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۵۰۶ مازندران
در راستای اجرای طرح آجر به آجر تفاهم نامه احداث مدرسه ۹ کلاسه در روستای رزکه شهرستان آمل با مشارکت پنجاه درصدی خیر نیکوکار «عطا ا... عیسی زاده»؛ با زیر بنای ۱۷۰۰متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۷میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال منعقد شد .
مدرسه ۹ کلاسه در شهرستان آمل ساخته می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس مازندران، در راستای اجرای طرح تحولی آجر به آجر و لزوم مشارکت همگانی در مدرسه سازی تفاهم نامه احداث مدرسه 9 کلاسه در روستای رزکه شهرستان آمل با مشارکت پنجاه درصدی خیر نیکوکار مدرسه‌ساز، آقای عطا ا... عیسی زاده و  اداره کل نوسازی نوسازی مدارس استان مازندران منعقد شد.

قربانعلی شیرزاد با تجلیل از این اقدام و عمل خداپسندانه خیر محترم گفت: کسانی که در راه رضای خدا مال خود را انفاق می کنند با کسانی که در راه خدا به شهادت می رسند همپا و همراستا می باشند .وی یاد آور شد :مدرسه بستر ساز توسعه جامعه پایدار است و می تواند جامعه را در تمامی ابعاد به سمت موفقیت سوق دهد .

مدیرکل نوسازی مدارس مازندران با ذکر این مطلب که اگر می خواهیم جامعه درست و فرهیخته را بنیان گذاری کنیم باید بر اساس سبک درست تعلیم و تربیت باشد ،گفت :یکی از ابزارهای سبک درست تعلیم وتربیت ساز های فیزیکی از جمله وجود مدرسه است و ما باید کاری کنیم که مدارس ما جذاب و دلپذیر برای تعلیم و تربیت وزندگی فرزندان ما باشد.

گفتی است این مدرسه با زیر بنای 1700 مترمربع و اعتباری بالغ بر 27میلیارد و 600میلیون ریال ساخته می شود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس مازندران


نظر شما :