با مشارکت خیرین مدرسه ساز؛

بزرگترین اردوگاه قرآنی در گیلان احداث می شود

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۴ کد : ۵۵۳۵ گیلان
مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس گیلان از احداث بزرگترین اردوگاه قرآنی استان در شهرستان لاهیجان در راستای طرح آجر به آجر و با مشارکت گروهی از خیرین نیک اندیش خبر داد.
بزرگترین اردوگاه قرآنی در گیلان احداث می شود

به گزارش روابط عمومی، مهندس علی دقیق مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان گفت: در راستای اجرای طرح آجر به آجر بزرگترین اردوگاه قرآنی برای کودکان و نوجوانان گیلان با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در شهرستان لاهیجان احداث می شود.

وی با اشاره به اینکه در مجمع خیرین مدرسه ساز استان گیلان نشستی برای چگونگی احداث این اردوگاه قرآنی با نمایندگان خیرین داشتیم، تصریح نمود: ما نیز خود را موظف می دانیم در کنار توسعه مراکز آموزشی در عرصه ترویج فرهنگ قرآنی و اهلبیت(ع) تلاش کنیم.

دقیق با بیان اینکه این مجموعه قرآنی در چند فاز اجرا خواهد شد، افزود: به حول قوه الهی گروهی از خیرین در عملی خداپسندانه آمادگی خود را برای احداث این مجموعه بزرگ در راستای ترویج کتاب آسمانی مسلمانان اعلام نمودند.

گفتنی است جلسه هماهنگی احداث این اردوگاه قرآنی با حضور نمایندگان خیرین مدرسه ساز و ریاست و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان در دفتر مجمع خیرین مدرسه ساز استان گیلان برگزار و در خصوص احداث و اجرای این پروژه بزرگ قرانی بحث و تبادل نظر شد.

کلید واژه ها: مدیرکل نوسازی مدارس گیلان خیرین مدرسه‌ساز آجر به آجر


نظر شما :