مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان خبر داد:

اعتبار ۱۰ میلیاردتومانی ویژه ساماندهی سرویس های بهداشتی مدارس

۲۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۹ کد : ۵۵۴۰ کرمان
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان از ابلاغ اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی جهت احداث و تعمیر سرویس های بهداشتی سطح استان‌کرمان خبر داد.
اعتبار ۱۰ میلیاردتومانی ویژه ساماندهی سرویس های بهداشتی مدارس

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، سید محمد واعظی نژاد در نشست با کارکنان حوزه معاونت دفتر فنی این اداره کل از ابلاغ اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی ویژه تعمیر و احداث سرویس های بهداشتی مدارس سطح استان کرمان خبر داد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان با اشاره به اینکه این طرح بسیار ضرورت داشت، تصریح کرد: اعتبار این طرح در قانون بودجه سنواتی سال ۹۹ برای احداث سرویس بهداشتی مدارس پیش بینی شده است.

مهندس واعظی نژاد اذعان نمود: در برخی از مناطق دور افتاده و روستایی استان کرمان یا سرویس بهداشتی نداریم یا سرویس های بهداشتی نیاز به تعمیر دارند به همین دلیل در راستای تحقق اهداف خدماتی رفاهی با هدف رعایت بهداشت و حفظ سلامت دانش آموزان طرح ساماندهی سرویس های بهداشتی مدارس به زودی با تزریق این اعتبار آغاز خواهد شد.

عضو شورای آموزش و پرورش استان کرمان اضافه کرد: اعتبار کلی این طرح در کشور ۷۰ میلیارد تومان بوده که اولویت اجرایی این طرح ویژه استان های محروم با مدارس روستایی و مناطق دور افتاده بوده که در همین راستا به استان کرمان ۱۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

واعظی نژاد از مساعدت دکتر رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و پیگیری دکتر فدایی استاندار کرمان در این خصوص قدردانی نمود و گفت با تزریق این اعتبار سرویس‌های بهداشتی فرسوده با تجهیزات فرسوده، نوسازی و بهسازی خواهند شد و مدارسی که سرویس بهداشتی ندارند؛ در آنها سرویس بهداشتی با تجهیزات استاندارد جدید وبه روز ساخته خواهد شد.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کرمان


نظر شما :