در راستای بسته تحولی آجر به آجر صورت گرفت؛

تفاهم نامه حذف ۳۰ کلاس درس سنگی در خوزستان منعقد شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۵۴۱ خوزستان
در راستای طرح آجر به آجر و حذف مدارس سنگی در مناطق عشایری تفاهم نامه احداث ۳۰ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال در مناطق عشایری خوزستان با گروه جامعه یاوری فرهنگی منعقد شد.
تفاهم نامه حذف ۳۰ کلاس درس سنگی در خوزستان منعقد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، در راستای طرح آجر به آجر و حذف مدارس سنگی استان، تفاهم نامه احداث ۳۰ کلاس درس در مناطق عشایری خوزستان با حضور قربانی مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان، حاجی خانی رئیس و عضو هیئت مدیره جامعه یاوری فرهنگی ، جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز و زیبا صالح‌پور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان منعقد شد.

قربانی در این جلسه ضمن قدردانی از این اقدام خداپسندانه خیرین ارجمند گفت : جامعه یاوری فرهنگی با مشارکت در احداث و تکمیل مدارس استان اقدامات ارزشمند و ماندگاری انجام داده و نسل آینده ایران عزیز خود را مدیون خیرین نیک اندیشی می داند که با سخاوتمندی و بذل دارایی خود در امر مقدس مدرسه سازی گامی موثر در اجرای عدالت آموزشی و توسعه علم و فرهنگ کشور برداشته اند.

قربانی خاطرنشان کرد: این تفاهم نامه در راستای بسته تحولی طرح آجر به آجر و برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص حذف مدارس سنگی استان به امضا رسید و مقرر شد ۳۰ کلاس درس ایمن و مستحکم در مناطق عشایری و کم برخوردار با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال ساخته و مورد استفاده دانش آموزان عزیز این مناطق قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است؛ این ۳۰ کلاس درس توسط ۳۰ خیر نیکوکاری که در جامعه یاوری فرهنگی عضو هستند تقبل شده است.

کلید واژه ها: اداره کل نوسازی مدارس خوزستان آجر به آجر مدارس سنگی


نظر شما :