به همت خیر مدرسه‌ساز؛

انعقاد تفاهم نامه احداث مدرسه شش کلاسه در سراب

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۳ کد : ۵۵۵۵ آذربایجان شرقی
در راستای اجرای طرح آجر به آجر تفاهم نامه احداث یک مدرسه شش کلاسه درشهرستان سراب با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون تومان با مشارکت خیر نیکوکار «کرامت اسدی دمیرچی» منعقد شد.
انعقاد تفاهم نامه احداث مدرسه شش کلاسه در سراب

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس آذربایجان‌شرقی، تفاهم نامه احداث مدرسه شش کلاسه در شهرستان سراب با حضور معاون مشارکت‌های مردمی نوسازی مدارس استان ، مدیرآموزش و پرورش سراب و خیرنیک اندیش کرامت اسدی به امضا رسید.

معاون مشارکت‌های مردمی نوسازی مدارس استان ضمن قدردانی از عمل خیرخواهانه وراث مرحوم حاج صادق اسدی گفت: خیرین مدرسه ساز با نیت های خالصانه وآسمانی وآگاهی از وضع فضاهای آموزشی و نظام تعلیم و تربیت ثروت خود را در راه مدرسه سازی گذاشته تا گسترش علم و دانش را در کشورمهیا سازند و رضایت خالق آفرینش را جلب نمایند.

نجفی با اشاره به اجرای طرح آجر به آجر اظهار داشت: ما به دنبال مشارکت همگانی مردم در امر مقدس مدرسه سازی هستیم و هر فرد می تواند با حداقل میزان درآمد و مبلغی حتی با پرداخت هزینه یک آجر در این طرح مشارکت داشته و خیر مدرسه ساز شود.

وی ادامه داد: این تفاهم نامه بیست و سومین پروژه در راستای اجرای طرح آجر به آجر در سطح استان می باشد که بر اساس آن یک مدرسه شش کلاسه درشهرستان سراب با اعتباری بالغ بر 1/2 میلیارد تومان با مشارکت خیر نیکوکار حاج کرامت اسدی دمیرچی به نمایندگی از وراث خانواده مرحوم حاج صادق اسدی ساخته می شود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس آذربایجان شرقی خیرین مدرسه‌ساز آجر به آجر


نظر شما :