دکتر رخشانی‌مهر در بازدید از پروژه‌های در حال ساخت تهران تاکید کرد:

لزوم بهره‌گیری از مفاهیم بیانیه گام دوم انقلاب در پروژه‌های آموزشی

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۸ کد : ۵۶۸۴ اخبار برگزیده
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در بازدید میدانی از پروژه های در حال ساخت شهر تهران ضمن ارزیابی روند اجرایی پروژه ها و پیگیری رفع مشکلات، بر ضرورت بهره گیری از مفاهیم تربیتی و برگزیده بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در زیباسازی فضاهای آموزشی تاکید کرد.
لزوم بهره‌گیری از مفاهیم بیانیه گام دوم انقلاب در پروژه‌های آموزشی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مهراله رخشانی مهر  به همراه علی شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران پیش از ظهر امروزاز پروژه های در حال ساخت شهر تهران بازدید و روند پیشرفت کار را بررسی کرد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور در باشگاه دانش پژوهان جوان گفت: با توجه به اهمیت باشگاه دانش پژوهان جوان در شناسایی و پرورش استعدادهای برتر نوجوانان نخبه و آماده سازی تیم های المپیاد دانش آموزی، مرمت و مقاوم سازی ساختمان باشگاه در دستور‌کار قرار گرفته و عملیات اجرایی آن در اسرع وقت آغاز شود.

رخشانی مهر در خصوص تامین نیازمندی های احتمالی باشگاه دانش پژوهان جوان، ایمن سازی و به روز‌رسانی سیستم اطفای حریق، بهسازی تاسیسات و ایجاد آسانسور و لابی مناسب، بازسازی نمازخانه و احداث فضای ورزشی برای استفاده دانش آموزان تاکید کرد تا محیطی شایسته و درخور دانش آموزان استعدادهای درخشان فراهم شود.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در ادامه ضمن بازدید از پروژه شهید نادعلی در منطقه 5 تهران بر ضرورت به کارگیری مفاهیم بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و فرمایشات مقام معظم رهبری با محوریت جوانان و دانش آموزان در قسمت های مختلف بناها و ساختمان های آموزشی تاکید کرد تا همواره در ذهن دانش آموزان تداعی شود.

مجتمع آموزشی شهید نادعلی دارای 20 کلاس درس با 3605 مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت 5000 مترمربع مراحل پایانی ساخت را طی می کند و مهرماه سال جاری به بهره‌برداری می رسد.

 همچنین رئیس سازمان نوسازی مدارس کشورر در بازدید از مجتمع آموزشی علامه طباطبایی (دکتر نصیری) در منطقه 10 تهران بر رفع مشکلات مالی و تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه دستور اکید صادر کرد.

مجتمع آموزشی علامه طباطبایی (دکترنصیری) با 51 کلاس درس و 12 هزار مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت 5700 مترمربع درحال احداث است.

کلید واژه ها: رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور سازمان نوسازی مدارس کشور


نظر شما :