مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان:

تأمین نیازهای بحق نیروهای انسانی از عوامل مهم رشد و تعالی سازمانی است

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۱ کد : ۵۶۹۷ اخبار مهم
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور طی بازدید از اداره‌کل نوسازی مدارس استان چهارمحال و بختیاری گفت: تأمین نیازهای بحق نیروهای انسانی و فراهم نمودن موضوعات انگیزشی از عوامل مهم رشد و تعالی سازمانی است.
تأمین نیازهای بحق نیروهای انسانی از عوامل مهم رشد و تعالی سازمانی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس چهارمحال وبختیاری، علی مناهی به منظور بررسی مسائل و مشکلات عمومی و اداری اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان چهارمحال وبختیاری به این استان سفر کرده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات پیش روی این اداره‌کل قرار گرفت.

 مدیرکل منابع انسانی وپشتیبانی سازمان نوسازی مدارس طی سفر یکروزه به این استان، با تک تک کارکنان اداره کل نوسازی مدارس چهارمحال وبختیاری در محل کارشان دیدار و گفتگو کرد.

وی در حاشیه این دیدار با اشاره به اهمیت تأمین نیازها و توجه به معیشت کارکنان گفت: منابع انسانی به عنوان یکی از سرمایه‌‌های اصلی هر مجموعه به شمار می‌رود که عدم توجه به آنان موجب عقب افتادگی اداری شده و بالعکس رشد و تعالی سازمانی در گرو تقویت و توسعه منابع انسانی است.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور ادامه داد: تبیین وظایف، مأموریت‌ها و خط‌‌ مشی‌های سازمانی در بین دستگاه‌های اجرائی مهم استان، یکی از اصلی‌ترین وظایف مدیران کل استانی است تا بتوانند با توجه به حجم کارهایی که انجام می‌شود نیروی مورد نیاز خود را تأمین کنند.


نظر شما :