توسط استاندار و مدیرکل نوسازی مدارس بوشهر؛

پروژه های در حال اجرای شهرستان جم بازدید شد

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۹ کد : ۵۷۰۹ بوشهر
پروژهای در حال اجرای شهرستان جم توسط استاندار و معاون فنی استانداری و مدیرکل نوسازی مدارس استان بازدید و مسایل و مشکلات پیش رو را برای بهتر پیش بردن پروژه ها و تحویل به موقع مورد بررسی قرار دادند.
پروژه های در حال اجرای شهرستان جم بازدید شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر، گراوند استاندار، ستوده معاون فنی استانداری و احمد مرادی مدیرکل نوسازی مدارس بوشهر با حضور در شهرستان جم از پروژهای در حال اجرای جم بازدید کزده و مسایل و مشکلات پیش رو را برای بهتر پیش بردن پروژه ها و تحویل به موقع مورد برسی قرار دادند.

احمد مرادی مدیر کل نوسازی مدارس استان بوشهر در حاشیه این بازدید ها گفت : تلاش ما برای تحویل به موقع با کیفیت لازم و استانداردهای فنی پروژه ها از اهمیت خواصی برخوردار است و تخصیص به موقع اعتبارات باعث روند خوب پروژه ها خواهد شد.

احمد مرادی گفت : مدرسه 12 کلاسه قایم روستای چمرو و مدرسه 12 کلاسه کوثر از پروژهای مشارکتی می باشند که هر کدام 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، و مدرسه 16 کلاسه عصمت از طرح استانی با 15 درصد پیشرفت فیزیکی و مدرسه شش کلاسه بابا مبارکی از طرح ملی ،استانی با 30 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است .

احمد مرادی گفت : مردم خوب و زحمت کش شهرستان جم میتوانند با کمک حتی یک آجر ما را در ساخت مدرسه سازی یاری دهند و از همه مردم خیر و نیک اندیش خواست یاور ما در امر مدرسه سازی باشند و متذکر شد تمام دفاتر خیرین مدرسه ساز استان بوشهر پذیرای کمک های شما هم شهریان عزیز می‌باشند .

کلید واژه ها: نوسازی مدارس بوشهر


نظر شما :