در جلسه بررسی اجرای بسته تحولی «آجر به آجر» عنوان شد

ثمره گسترش فرهنگ مدرسه سازی ماندگار است

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۵ کد : ۵۷۱۸ اخبار مهم
در جلسه پنجم بررسی گزارش اجرای طرح «آجر به آجر» بر تکلیف این طرح براساس سند تحول و ماهیت رسانه ای و فرهنگی آن تاکید شد.
ثمره گسترش فرهنگ مدرسه سازی ماندگار است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، پنجمین جلسه بررسی گزارش فعالیت ادارات کل نوسازی مدارس استانهای اردبیل، خراسان شمالی، زنجان، سیستان و بلوچستان، قم، کرمانشاه، گیلان، مازندران و بوشهر در راستای اجرای طرح "آجر به آجر" با حضور سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی؛ مدیرکل مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور و مدیران کل استان های یاد شده برگزار شد.

سیدمهدی حسینی نیا سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به دو برنامه تحولی مشارکت های مردمی و نظام مکان یابی مدارس که از طرف وزارت آموزش و پرورش به سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تکلیف شده است، گفت: این طرح ها برنامه های الزامی و ابلاغی است که براساس سند تحول بنیادین تهیه شده و به تصویب شورای عالی آموزش و پرورش رسیده است و در حوزه زیرنظام تامین فضا، تجهیزات و فناوری سازمان نوسازی را موظف کرده است که آن ها را اجرا کند.

وی بدیع بودن "آجر به آجر" و گستره شیوه های اجرایی و مخاطبین را عامل پیشروی تدریجی این طرح دانست که با هدف گسترش فرهنگ و دغدغه مدرسه سازی در بین مردم و با ماهیت فرهنگی رسانه ای و مشارکتی مستلزم همکاری تمام بخش های ادارات کل استان ها و تلاش بیشر همکاران است .

حسینی نیا خاطر نشان کرد: بخش اعظم و مهم کار انجام شده و این حرکت توقف ناپذیر است و ثمره آن نیز در درازمدت مشخص می شود و ماندگار خواهد بود.

سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان همچنین به فرصت مناسبی که از طریق این طرح در راستای شناساندن فعالیت ها و اقدامات سازمان به وجود آمده است اشاره و تصریح کرد: تجربه و کارنامه روشن مجموعه نوسازی مدارس در بحران های مختلف سند افتخار همکاران دانستو در حال حاضر در میانه شیوع بحران کرونا و با وجود تنگناهای اقتصادی به یاری خداوند امسال 14 هزار کلاس درس را تحویل می دهیم.

در ابتدای جلسه مدیران کل استانها به ارائه گزارش اقدامات خود پرداخته و موارد مربوطه در کارگروه آجر به آجر بررسی شد.

کلید واژه ها: سازمان نوسازی مدارس کشور آجر به آجر


نظر شما :