با مشارکت خیرین مدرسه ساز گلستان صورت گرفت؛

افتتاح دو واحد آموزشی در گنبدکاووس

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۰ کد : ۵۷۴۵ گلستان
یک مدرسه چهار کلاسه مشارکتی در روستای مرزی کرند و یک مدرسه سه کلاسه خیری در روستای کاکا شهرستان گنبد کاووس به بهره برداری رسید.
افتتاح دو واحد آموزشی در گنبدکاووس

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس گلستان، مدرسه چهار کلاسه خیّرساز روستای مرزی کرند شهرستان گنبد کاووس با حضورمدیرکل نوسازی مدارس گلستان، فرمانده سپاه نینوا استان و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

یاسر لیوانی مدیرکل نوسازی مدارس گلستان در آیین افتتاح این مدرسه خیّرساز ضمن قدردانی از مشارکت گسترده خیّرین در امر مقدس مدرسه سازی گفت: این واحد آموزشی ۴ کلاسه با زیربنای ۲۶۲ متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان با همت خیر نیکوکار "خانم تازه گل عالمی" و مشارکت اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس گلستان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا احداث شده است .

لیوانی افزود: از کل اعتبار هزینه شده در این پروژه، مبلغ 50 میلیون تومان از محل مشارکت خیّر نیکوکارو مبلغ 150 میلیون تومان از محل مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا و مبلغ 800 میلیون تومان از محل اعتبارات اداره کل نوسازی مدارس استان هزینه شده است.

افتتاح مدرسه سه کلاسه خیرساز روستای کاکا گنبدکاووس

معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس گلستان در مراسم افتتاح این واحد آموزشی خیرساز در روستای "کاکا" از توابع بخش مرکزی گنبدکاووس با  قدردانی از مشارکت خیّرین گفت: پروژه ای که امروز شاهد افتتاح و بهره برداری از آن هستیم با زیربنای 273 مترمربع فضای آموزشی، 2500 مترمربع محوطه سازی، 50 مترطول دیوارکشی محوطه و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به صورت تمام خیّری در این روستا احداث شده است.

کریمی اظهار کرد : کل اعتبار هزینه شده در این پروژه توسط برادران هوشنگی فرزندان زنده یاد عباس هوشنگی به صورت تمام خیّری تقبل شده است.

وی افزود: مشارکت خیرین در مدرسه‌سازی سبب شده تا بخشی از مشکلات کمبود فضای آموزشی گلستان رفع شود.

لازم به ذکر است، درحال حاضر آموزش و پرورش گنبدکاووس ۲۶ مدرسه در دست ساخت دارد که ۲۳ مدرسه آن با مشارکت نیکوکاران و خیّرین مدرسه ساز درحال احداث بوده و در ماه آینده ۱۱ واحد آن به بهره برداری می رسد.

کلید واژه ها: اداره کل نوسازی مدارس گلستان خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :