مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه وبویراحمد گفت:

ایجاد زمینه مشارکت همگانی با طرح آجر به آجر

۲۰ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۷۴۷ کهگیلویه و بویراحمد
پیروز کرمی درشبکه استانی دنا با اشاره به پروژه های در دست اجرا گفت: در حال حاضر ۶۴ پروژه را با اعتباری بالغ بر ۳۴ میلیارد تومان در قالب ۲۶۰ کلاس درس در دست اجرا داریم که بخشی از آنها با مشارکت خیرین نیکوکار است .
ایجاد زمینه مشارکت همگانی با طرح آجر به آجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس کهگیلویه وبویراحمد، پیروز کرمی در برنامه "نگاه روز شبکه استانی دنا" پویش طرح آجر به آجر را از برنامه های سند تحول بنیادین در زیر نظام فضا و تجهیزات دانست و گفت: در قالب این طرح همه مردم می توانند با مراجعه به سامانه مهر مدرسه مدارس نیازمند حمایت را انتخاب و از کمترین مبلغ به میزان 10 هزار تومان تا امکان تمکن مالی به ساخت وتجهیز مدارس کمک نمایند.

وی گفت: در سالهای اخیر شاهد توجه دولت در بحث پروژه های مشارکتی در نوسازی مدارس بوده ایم و در سال 1399 جهت احداث و تکمیل پروژه های خیری اعتباری بالغ بر 3000 میلیارد تومان  برای کشور در نظر گرفته شده است .

پیروز کرمی اشاره ای به پروژه های در دست اجرا کرد و افزود :در حال حاضر 64 پروژه احداث فضا های آموزشی، نمازخانه و سالن های ورزشی با مشارکت خیرین ارجمند مدرسه‌ساز با اعتباری بالغ بر 34 میلیارد تومان در قالب 260 کلاس درس در دست اجرا داریم.

مدیرکل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس استان کهگیلویه وبویراحمد  در خصوص احداث پروژه های به دست مبارک خیرین مدرسه ساز گفت: در صورتی که در مناطق شهری 50 درصد و در روستاها وعشایر 30 درصد هزینه ساخت توسط خیرین تأمین شود بقیه را نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس تأمین و فضا ساخته می شود.

وی گفت: جهت مرتفع نمودن کمبود فضاهای آموزشی در استان دست خیرین مدرسه ساز کشور و استان را به گرمی می فشاریم و استدعا داریم که در این امر خیر و نیکو مشارکت داشته باشند.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کهگیلویه و بویر احمد


نظر شما :