مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان در ساری:

حاکمیتی شدن پست‌های سازمان نوسازی مدارس بیانگر نقش مهم نیروی انسانی است

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۸:۴۶ کد : ۵۷۵۲ اخبار مهم
علی مناهی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور در سفر به مازندران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف اداره کل نوسازی مدارس استان در جریان مسائل و مشکلات اداری و کارکنان قرار گرفت.
حاکمیتی شدن پست‌های سازمان نوسازی مدارس بیانگر نقش مهم نیروی انسانی است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، علی مناهی مدیرکل منابع انسانی سازمان نوسازی مدارس کشور به منظور بررسی مسائل و مشکلات عمومی، اداری و دیدار با کارکنان و همکاران اداره کل نوسازی مدارس مازندران به ساری سفر کرد.

 مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در این سفر ضمن  بازدید از قسمت های مختلف اداره کل نوسازی مدارس استان مازندران با همکاران و کارکنان دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مباحث جاری قرار گرفت.

علی مناهی در حاشیه این دیدار خاطر نشان کرد: تلاش مجموعه مدیریتی سازمان نوسازی مدارس کشور در جهت کمک به همکاران استان ها بوده و افزود: از هیچ تلاشی در این جهت دریغ نخواهیم کرد و مورد شاهد این موضوع حاکمیتی شدن کلیه مشاغل موجود در مجموعه سازمان نوسازی مدارس کشور است..

وی افزود: مجموعه نیروی انسانی و افکار این نیروها آینده یک سازمان را رقم می زنند و ما نیاز داریم که با نیروی انسانی با انگیزه، پرکار و شاداب آینده‌ای درخشان و روشن را برای سازمان نوسازی مدارس کشور ترسیم نماییم.

کلید واژه ها: سازمان نوسازی مدارس کشور نوسازی مدارس مازندران مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی


نظر شما :