با همت خیر مدرسه ساز در چهارمحال و بختیاری انجام شد؛

آغاز عملیات ساخت یک فضای آموزشی در فارسان

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۲ کد : ۵۷۵۵ چهارمحال و بختیاری
کلنگ احداث یک باب فضای آموزشی ۱۲ کلاسه توسط خیر نیکوکار مدرسه ساز «حاج جمعه مالکی» در شهر فارسان به زمین زده شد.
آغاز عملیات ساخت یک فضای آموزشی در فارسان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری، عملیات ساخت یک باب فضای آموزشی به همت خیر مدرسه ساز "حاج جمعه مالکی" با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان، ، فرماندار شهرستان فارسان، معاون فرماندار، رئیس آموزش وپرورش فارسان و جمعی از مسئولین محلی برگزار شد.

حمیدرضا براتی مدیرکل نوسازی مدارس استان چهارمحال و بختیاری با تجلیل از اقدامات ارزشمند خیرین مدرسه ساز به ویژه حاج جمعه مالکی یادآور شد: به اعتقاد بنده خیرین مدرسه ساز سربازان بی ادعا و غیردولتی موثر در توسعه و پیشرفت کشور هستند.

وی ادامه داد :خیرین مدرسه ساز در دو سال گذشته چندین برابر اعتبارات دولتی در امر مقدس مدرسه سازی مشارکت داشته و فرهنگ بسیار خوبی را در کشور نهادینه کرده اند.

وی تصریح کرد: در کنارآموزش، اندیشه و معلم خوب برای موفقیت در علم و توسعه همه جانبه نیاز به فضای آموزشی مجهز به ابزار علم آموزی مدرن و پیشرفته است از همین رو خیران نقش اساسی در توسعه پایدار دارند.

در ادامه مراسم طاهری فرماندار شهرستان ضمن تجلیل از اقدامات ارزشمند خیرین مدرسه ساز گفت: ما با کمبود های زیادی در آموزش وپرورش  مواجه هستیم وبدون مشارکت خیرین نمی توانیم در این عرصه پیشرفتی داشته باشیم .

شایان ذکر است این فضای آموزشی دارای 12 کلاس درس با زیربنای 1850 مترمربع و هزینه 60 میلیارد ریال و به صورت صد درصدی توسط  خیر مدرسه ساز حاج جمعه مالکی و به یاد همسر مرحوم خود شادروان "حاجیه خانم فیروزه اسلامی" احداث می شود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری


نظر شما :