مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی:

طرح آجر به آجر اقدامی نوآورانه برای جذب کمک‌های خرد عموم مردم در مدرسه‌سازی است

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۴ کد : ۵۷۸۳ خراسان جنوبی
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی در مراسم بهره برداری از مدرسه سه کلاسه قلم چی در روستای طبسین سفلی نهبندان گفت: طرح تحولی آجر به آجر اقدامی نوآورانه در جهت جلب و جذب سرمایه‌های خرد مردمی است که می‌تواند زمینه توسعه و تجهیز مدارس را بیش از پیش فراهم کند.
طرح آجر به آجر اقدامی نوآورانه برای جذب کمک‌های خرد عموم مردم در مدرسه‌سازی است

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس خراسان جنوبی، محمود چاوشان در مراسم بهره برداری از مدرسه سه کلاسه قلم چی در روستای طبسین سفلی نهبندان که با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی و بنیاد علمی آموزشی قلم چی و با حضور مدیران شهرستان و نمایندگان خیر برگزار شد، توزیع امکانات استاندارد آموزشی در مناطق محروم و کمتربرخوردار را حق دانش آموزان مستعد مناطق مرزی استان خراسان جنوبی دانست و گفت: با کمک خیرین مدرسه‌ساز در جهت تامین این مهم اقدام شده است.

وی طرح تحولی آجر به آجر را اقدامی نوآورانه در جهت جلب و جذب خیرین خرد دانست و خاطرنشان کرد: با زمینه‌سازی مناسب شاهد کمک‌های بیش از پیش برای ساخت، توسعه و تجهیز مدارس خواهیم بود.

مدیر کل نوسازی مدارس استان، این فضای آموزشی آماده افتتاح را دارای سه کلاس درس، با زیربنای ۱۷۵ مترمربع و اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان اعلام کرد که با مشارکت بنیاد علمی آموزشی قلم چی اجرایی شده است.

همچنین مدرسه چهار کلاسه قلم چی در روستای طبس مسینا در شهرستان درمیان نیز که با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی و بنیاد علمی آموزشی قلم چی احداث شده است، با حضور محمد واقعی مدیرکل آموزش و پرورش استان به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی از حضور مستمر بنیاد علمی آموزشی قلم چی برای ساخت فضاهای آموزشی در این استان قدردانی کرده و توزیع امکانات استاندارد آموزشی در مناطق محروم و کمتر برخوردار را حق دانش آموزان مستعد مناطق مرزی خراسان جنوبی دانست و افزود: با کمک خیرین مدرسه‌ساز برای تامین این مهم اقدام شده است.

واقعی حمایت از کودکان مستعد و با استعداد این مناطق را سرمایه‌گذاری شایسته برای ایران اسلامی دانست و افزود: بی شک هزینه کرد در حوزه آموزش و پرورش برای این مرز و بوم مفید و موثر خواهد بود.

این آموزشگاه نیز دارای چهار کلاس درس، با زیربنای ۲۵۵ مترمربع و اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان احداث شده است.


نظر شما :