مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی مدارس:

پویش آجر به آجر، تجلی بعد فرهنگی مدرسه‌سازی است

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۶:۱۱ کد : ۵۷۹۳ اخبار مهم
در جلسه ششم بررسی گزارش اجرای طرح تحولی آجر به آجر ضمن توجه به ابعاد فرهنگی مدرسه‌سازی که با این طرح بیشتر پدیدار گشته است بر استفاده از محتواها و نمادهای یکسان در معرفی و تبلیغ و برنامه‌های طرح تاکید شد.
پویش آجر به آجر، تجلی بعد فرهنگی مدرسه‌سازی است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، ششمین جلسه بررسی گزارش اجرای بسته تحولی مشارکت‌های مردمی "آجر به آجر" با حضور اعضای ستاد راهبری طرح و مدیران کل استان‌های گروه سوم؛ شامل اردبیل، ایلام، بوشهر، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و مازندران برگزار شد.

سید مهدی حسینی‌نیا مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ضمن قدردانی از زحمات مدیران و همکاران سراسر کشور در پیشبرد این طرح تحولی گفت: باعث افتخار است که در شرایط سخت شیوع بیماری کرونا مدرسه سازی نه تنها تعطیل نشده بلکه با جدیت ادامه دارد و ابعاد فرهنگی فعالیت های سازمان در جهاد مدرسه سازی نیز تجلی یافته است که بیانگر تلاش شماست.

وی با یادآوری اینکه هدف اصلی طرح تحولی مشارکت های مردمی توسعه فرهنگ مدرسه سازی است خاطر نشان کرد: قرار گرفتن کمک به مدرسه سازی در سبد کار خیر خانواده ها اتفاق مبارکی است که بیانگر احساس مسئولیت همه مردم در قبال اهمیت تعلیم و تربیت و آینده فرزندان است.

مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی مدارس کشور به ایجاد هماهنگی و یک صدایی در اشاعه و استفاده از محتواهای تولیدی و نمادهای تبلیغی طرح آجر به آجر اشاره کرد و گفت: ویژگی پویش یکنواختی ویکسان بودن محتواهای تولیدی است که همه استانها باید ازآنها استفاده کنند که مسلما تاثیر بسزایی در همراهی افکار عمومی و جامعه مخاطبین خواهد داشت.

 حسینی‌نیا همچنین با اشاره به اهمیت استفاده از مفاهیم کلیدی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: آموزه های این بیانیه در ارتباط با جوانان و دانش اموزان در اختیار ادارات کل نوسازی استان‌ها قرار داده شده است که در پروژه‌های آموزشی و پرورشی و ورزشی مورد استفاده قرار گیرد به طوری که ماندگار باشد و همواره در ذهن دانش آموزان تداعی یابد.

محمد علی قورچی بیگی مدیرکل توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی کشور نیز با بیان اینکه این طرح تحولی با هم افزایی ایجاد شده توانسته است علاوه بر حفظ وضع موجود گسترش مشارکت ها را در پی داشته باشد خواستار آن شد که سامانه مهر مدرسه به عنوان نماد اصلی مشارکت های مردمی به خوبی تبلیغ شده تا برای مخاطبان کاملا شناخته شود.

کلید واژه ها: سازمان نوسازی مدارس کشور آجر به آجر


نظر شما :