در راستای طرح آجر به آجر در حال اجراست؛

عملیات ساخت هفت پروژه خیری در شرق استان

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۰ کد : ۵۷۹۸ گلستان
معاون اجرایی و نظارت اداره کل نوسازی مدارس گلستان در حاشیه کلنگ زنی «مدرسه دولت » مراوه تپه گفت: تا مهرماه امسال شش پروژه آموزشی با ۳۷ کلاس درس در شرق استان به بهره برداری می رسد.
عملیات ساخت هفت پروژه خیری در شرق استان

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس گلستان، در راستای توسعه مشارکت گسترده خیّرین در امر مقدس مدرسه سازی و اجرای طرح تحولی آجر به آجر، در اقدامی خداپسندانه و با مشارکت خیر خواهانه مدیران و معاونین دستگاه های اجرایی و شرکت های خدماتی، شهرداران و بخشداران شهرستان مراوه تپه، عملیات احداث مدرسه دو کلاسه با نام « مدرسه دولت » در روستای ترناولی بالا، بخش مرکزی شهرستان مراوه تپه آغاز شد.

وحید فراهی معاون اجرایی و نظارت اداره کل نوسازی مدارس گلستان در حاشیه این مراسم گفت: هفت پروژه آموزشی با ۲۸ کلاس درس بصورت خیری در شرق استان کلنگ زنی شده است و شش پروژه آموزشی با ۳۷ کلاس درس نیز ابتدای مهرماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه اعتبار هزینه شده این مدارس بیش از ۱۳میلیارد تومان است، پروژه های آموزشی قابل افتتاح را مدرسه روستای پنو، مقاوم سازی مدرسه طالقانی گالیکش، مقاوم سازی مدرسه دوزین مینودشت، مدارس شهید موید، یکه قوز کلاله و مدرسه استثنایی مراوه تپه اعلام کرد.

گفتنی است؛ پروژه «مدرسه دولت» با زیربنای 117 مترمربع فضای آموزشی با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان با مشارکت جمعی از مدیران شهرستان مراوه تپه و اداره کل نوسازی مدارس گلستان در این روستا احداث می شود.

کلید واژه ها: کلنگ زنی مدارس خیّرساز نوسازی مدارس گلستان


نظر شما :