به همت خیرین مدرسه ساز ؛

آغاز عملیات ساخت ۱۴ واحد آموزشی و پرورشی در فریدونشهر

۲۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۷:۲۱ کد : ۵۸۲۱ اصفهان
عملیات ساخت ۱۴ طرح آموزشی و پرورشی روز چهارشنبه با حضور استاندار اصفهان، مدیرکل نوسازی مدارس استان و شماری از مسئولان استانی و محلی در شهرستان فریدونشهر آغاز شد.
آغاز عملیات ساخت ۱۴ واحد آموزشی و پرورشی در  فریدونشهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، آیین کلنگ زنی ساخت مدرسه شش کلاسه دارالقرآن فریدونشهر و 14 واحد آموزشی و پرورشی دیگر در این شهرستان با حضور عباس رضایی استاندار اصفهان، سید مهدی میربد مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان و جمعی از مسئولین استانی و محلی برگزار شد .

استاندار اصفهان در این آیین با بیان اینکه خیران می توانند یاری دهنده دولت و نظام برای رفع مشکلات و کمبودها باشند، اظهارکرد: اعتباری که خیران در نزد خداوند دارند بی نظیر است و باید قدردان این موقعیت باشند.

رضایی همچنین با اشاره به نقش خیران مدرسه ساز در توسعه عدالت آموزشی و ایجاد زیرساخت‌های آموزشی گفت: ایجاد فضا‌های آموزشی و تجهیز مدارس بدون کمک خیران امکان پذیر نیست.

پروژه هایی که امروز کلنگ ساخت آنها به زمین زده شد عبارتند از : مدرسه شش کلاسه دارالقرآن فریدونشهر به همت عباس دیانی و  احمد خوروش خیرین مدرسه ساز ؛ دبستان یک کلاسه روستای بندر ؛ حذف و جمع آوری مدارس کانکسی روستاهای وزوه، حیران، کاهگان و وستگان و ساخت آموزشگاه‌های یک کلاسه و دوکلاسه و همچنین جمع آوری مدارس سنگی روستاهای بهرام آباد ، مسیر، خسرو آباد، دهنو و تنگستان و ساخت مدارس سه کلاسه، دو کلاسه و یک کلاسه در این روستاها که مقرر گردید تا خردادماه سال آینده تکمیل و آماده بهره برداری شوند.

قرارداد ساخت این پروژه ها که در راستای اجرایی شدن بسته تحولی آجر به آجر و جمع آوری مدارس کانکسی و سنگی در این شهرستان می باشد  توسط جمعی از خیرین مدرسه ساز که در حوزه صنعت اصفهان مشغول به فعالیت هستند با تعهد تامین اعتبار 10 میلیارد تومانی توسط خیرین نیکوکار امضا و کلنگ ساخت این مدارس به زمین زده شد .

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس اصفهان خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :