مهراله رخشانی مهر در بابل اعلام کرد:

اختصاص هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام

۲۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۰:۵۳ کد : ۵۸۲۲ اخبار برگزیده
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور در جلسه شورای آموزش و پرورش بابل اعلام کرد که ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش‌ و پرورش بین استان‌ها توزیع شد و ۸۰۰ میلیارد دیگر باید تخصیص یابد.
اختصاص هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر در پایان سفر یک روزه‌ به مازندران و بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام و در حال ساخت این استان، در شورای آموزش‌ و پرورش شهرستان بابل گفت: «اعتبارات سازمان نوسازی از سال ۹۶ تاکنون رشد قابل توجهی داشته است و از رقم ۴۸۰ میلیارد تومان در سال ۹۶ به بیش از ۶ هزار میلیارد تومان در سال جاری رسیده است.»

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تأکید کرد که تمرکز دولت و سازمان نوسازی مدارس در سال جاری بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمامی بوده که خیرین در ساخت آن مشارکت داشته‌اند.

رخشانی مهر گفت: هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش‌وپرورش استان‌ها توزیع شده است و ۸۰۰ میلیاردتومان دیگر نیز باید تخصیص یابد.

معاون وزیرآموزش و پرورش یاد آور شداتفاقاتی مانند وقوع زلزله، سیل، شیوع بیماری کرونا و افزایش قیمت‌ها  در حوزه مدرسه‌سازی اثرگذار است و عملیات تکمیل پروژه‌ها را با وقفه و مشکلاتی روبرو می‌کند، اما با این حال تمام تلاش همکاران در سراسر کشور این است که تحویل پروژه ها به موقع انجام شود و در مورد پروژه های مشارکتی این موضوع اهمیت دوچندان می یابد.

دکتر رخشانی‌مهر در سفر امروز خود از ۱۲ پروژه در حال ساخت و نیمه تمام در شهرستان‌های سوادکوه، سیمرغ، جویبار، قائم‌شهر و بابل بازدید کرد.

 

کلید واژه ها: رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور سفر رئیس سازمان نوسازی مدارس مهراله رخشانی مهر


نظر شما :