با حضور رییس سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور؛

عملیات ساخت چهار مدرسه استثنایی در هرمزگان آغاز شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۰ کد : ۵۸۲۳ هرمزگان
عملیات احداث چهار مدرسه استثنایی خیری در روستاهای هرمزگان روز پنجشنبه با حضور سیدجواد حسینی رییس سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور، سیدفخرالدین هاشمی مدیر کل نوسازی مدارس استان هرمزگان وجمعی از مسئولان استانی آغاز شد.
عملیات ساخت چهار مدرسه استثنایی در هرمزگان آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان، فخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان در حاشیه کلنگ زنی این طرح‌های آموزشی  که با حضور رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور برگزار شد، گفت: این فضاهای آموزشی در روستاهای گچین، تازیان و شمیل شهرستان بندرعباس و روستای بمانی شهرستان سیریک احداث می‌شود.

مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان افزود: این مدرسه‌ها در مجموع در قالب ۱۲کلاس درس با زیربنای ۴۴۰ مترمربع و اعتباری افزون بر چهار میلیارد تومان توسط اداره کل نوسازی مدارس با مشارکت خیرین ساخته می‌شود.

فخرالدین هاشمی بیان داشت: نوسازی مدارس هرمزگان نسبت به احداث مدرسه برای دانش آموزان کم توان جسمی و ذهنی توجه خاصی دارد و این فضاهای آموزشی را در بالاترین استانداردهای برای تحصیل آن‌ها احداث می‌شود.

وی اظهارداشت: در این راستا در دهه فجر ۹۸ مجتمع آموزشی اوتیسم که دومین مرکز اوتیسم در جنوب کشور است با ۲۱ کلاس درس و زیربنای هزار و ۱۵۰ مترمربع با امکانات وتجهیزات خاص در بندرعباس به بهربرداری رسید.

مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان در تبیین طرح آجر به آجر عنوان کرد: همه کسانی که  می‌خواهند در امر خیر مدرسه سازی مشارکت داشته باشند می‌توانند با مراجعه به سامانه مهر مدرسه و انتخاب استان هرمزگان کمک‌های خود را حتی به اندازه خرید یک آجر در این سامانه واریز کنند.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس هرمزگان


نظر شما :