در جلسه کمیته رفاه سازمان بررسی شد؛

چگونگی بهبود شرایط بیمه تکمیلی کارکنان سازمان/ راهکارهای ارائه خدمات رفاهی بیشتر به کارکنان

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۹ کد : ۵۸۳۱ اخبار مهم
چگونگی بهبود شرایط انعقاد بیمه تکمیلی و راهکارهای افزایش ارائه خدمات رفاهی به کارکنان سازمان در سطح ستاد و ادارات کل استانی در جلسه کمیته رفاهی سازمان بررسی شد.
چگونگی بهبود شرایط بیمه تکمیلی کارکنان سازمان/ راهکارهای ارائه خدمات رفاهی بیشتر به کارکنان

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، جلسه کمیته رفاهی سازمان با حضور مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان، نمایندگان قطب‌های کشوری ( گروه‌های استانی) به منظور پیگیری امور رفاهی و بررسی چگونگی بهبود شرایط بیمه تکمیلی کارکنان سازمان در سطح کشور تشکیل شد.

علی مناهی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان در این جلسه گفت: کمیته رفاهی سازمان به منظور پیگیری کلیه امور رفاهی پرسنل از جمله تسهیلات بانکی ویژه، تلاش در جهت شناسایی و معرفی امکانات رفاهی اقامتی  جدید برای همکاران در سطح کشور، برنامه‌ریزی برای پیاده سازی برنامه‌های ورزشی و تفریحی جهت ارتقای سلامت کارکنان و... تشکیل شده است.

وی همچنین با اشاره به لزوم تقویت روحیه و افزایش انگیزه کارکنان در جهت بالا بردن راندمان کاری اظهار داشت: انجام اقدامات لازم در خصوص امور بیمه‌ای کارکنان و خانواده‌های ایشان از طریق انعقاد قراردادهای بیمه تکمیلی (درمان، عمر، حوادث ) و پیگیری از طریق واحدهای ذیربط، برگزاری مراسم ویژه اعیاد و جشن‌ها و نیز تورهای یکروزه تفریحی برای پرسنل، برنامه‌ریزی و فراهم آوردن بستر مناسب جهت استفاده همه کارکنان از کلیه امکانات اقامتی و تعامل با سایر ادارات برای امور رفاهی، فراهم نمودن تسهیلات لازم جهت استفاده کارکنان و خانواده های ایشان از امکانات پزشکی ، بهداشتی و درمانی با حداقل هزینه و  توسعه صندوق وام ضروری از دیگر خدماتی است که این کمیته به آنها خواهد پرداخت.

مناهی ادامه داد: اعتقاد دارم ایجاد بستری مناسب و در خور کارمندان در فضای اداری، منوط به تدوین نظام جامع خدمات رفاهی است که می‌تواند در روحیه کارکنان تاثیر بسزایی گذاشته و در جهت شادابی نیروی انسانی موثر باشد.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور در پایان بیان داشت: با بررسی و احصا نواقص خدمات بیمه تکمیلی قبلی، طبق مصوبه این کمیته، برای جلوگیری از تعلیق خدمات بیمه‌ای مقرر شد که ضمن تفاهم کلی سازمان با شرکت بیمه‌ای، هر استان قرارداد جداگانه‌ای منعقد کرده و با بازه زمانی تنفس دوماهه برای پرداخت حق بیمه، خدمات لازم ارائه شود.


نظر شما :