درنشست مدیران کل نوسازی مدارس و صدا و سیمای چهارمحال وبختیاری مطرح شد؛

ترویج فرهنگ مدرسه سازی در صداوسیمای استان

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۰ کد : ۵۸۴۵ چهارمحال و بختیاری
مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری در دیدار با مدیرکل نوسازی مدارس استان ضمن استقبال از طرح تحولی آجر به آجر آمادگی خود را برای شناساندن هرچه بهتر این طرح و ترویج فرهنگ مقدس مدرسه سازی با استفاده از ظرفیت رادیو و تلویزیون استانی اعلام داشت.
ترویج فرهنگ مدرسه سازی در صداوسیمای استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری، نشست حمیدرضا براتی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و افشارنیا مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال وبختیاری در خصوص استفاده از ظرفیت صدا و سیمای استانی در پیشبرد طرح آجر به آجر با حضور رئیس، نائب رئیس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان برگزار شد.

حمیدرضا براتی با اشاره به نقش مهم صدا و سیما در ترویج فرهنگ مقدس مدرسه سازی اظهار کرد: صدا و سیما موثرترین و فراگیرترین رسانه در جامعه محسوب می شود و نقش مهمی را در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی ایفا می کند که می تواند فرهنگ مدرسه سازی را ترویج و طرح "آجر به آجر" را به خوبی معرفی کند.

افشارنیا مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال وبختیاری نیز ضمن استقبال از این طرح گفت: صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری برای شناساندن هرچه بهتر طرح آجر به آجر و ترویج فرهنگ مدرسه سازی در همه اقشار جامعه از طریق تلویزیون و رادیو بصورت همه جانبه اعلام آمادگی می کند تا شاهد بهبود و گسترش فضاهای آموزشی باشیم.

قربانعلی هاشمی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان نیز با یادآوری طرح مهم آجر به آجر اظهار داشت : این طرح زمینه را فراهم می کند تا هر فرد نیک اندیش علاقه مند به کار خیر بتواند با هر توان مالی در امر مقدس مدرسه‌سازی مشارکت نماید.

وی به نقش مهم مدرسه در ساختن جامعه پرداخت و تاکید کرد: مدرسه مهم‌ترین مکانی است که کودکان می‌توانند در آن رشد کنند ، اصول انسانی را بیاموزند و در نهایت پیشرفت کشور را حاصل کنند ، بنابراین برای رسیدن به چنین مطلوبی نیاز است تا همه مردم دست‌به‌دست هم دهند و موجبات این رشد را فراهم سازند

کلید واژه ها: نوسازی مدارس چهارمحال و بختیاری


نظر شما :