درنشست مدیرکل نوسازی مدارس فارس با نماینده شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان تاکید شد؛

همکاری ائمه جمعه در ترویج مدرسه سازی

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۷ کد : ۵۸۴۶ فارس
مدیرکل نوسازی مدارس فارس در دیدار با نماینده شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان ضمن تقدیر از همراهی ائمه جمعه در امر مقدس مدرسه سازی به تبیین طرح آجر به آجر پرداخت و گفت: از اهداف این طرح تحولی گسترش فرهنگ مدرسه سازی و حرکت خیّرانه در جامعه است.
همکاری ائمه جمعه در ترویج مدرسه سازی

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس فارس، سرفراز موصلی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس به همراه کارگروه پویش آجر به آجر باحضور در دفتر حجت الاسلام ملک مکان مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس به تبیین طرح آجر به آجر پرداخت.

موصلی در این نشست با تقدیر از ائمه جمعه استان در همراهی با امر مقدس مدرسه سازی گفت: با ساخت فضاهای آموزشی توسط خیّران نیک اندیش احساس تعلق خاطر، مسئولیت پذیری ، شوروشعف وتمرین کارنیک  دردل دانش آموزان نهادینه و آموزش داده می شود.

مدیرکل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس فارس خاطر نشان کرد : زمانی که تابلوی مدرسه بنام خیّری نقش می بندد برای دانش آموزان ایجاد سئوال می کند و در تعالی ابعاد شخصیتی آنان تاثیر معنوی و بسزایی دارد.

مدیرکل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس فارس دربخش دیگر سخنان خود به راه اندازی پویش ملی "آجربه آجر"توسط نوسازی مدارس اشاره کرد و گفت: ازمهم ترین اهداف پویش این است که همگان با کمک های خرد یعنی از یک آجر تا چند یا چندین آجر در مدرسه سازی می توانند مشارکت داشته باشند و با این طرح تحولی فرهنگ مدرسه سازی و حرکت خیّرانه را در جامعه رواج و گسترش دهند.

در ادامه حجت الاسلام ملک مکان تاکید کرد: حضور خیرین در بخش مدرسه سازی باعث باقیات الصالحات برای بانیان خیر است و دعای خیر کسانی که ازآنان بهره مند می گردند را به همراه خواهد داشت و اساس این اقدام ارزشمند و پر اهمیت است.

مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اعلام کرد: در این مسیر خیرخواهانه پیشگام بوده و هستند و همراهی، پشتیبانی و تشویق  لازم را با متولیان مدرسه سازی خواهند داشت.

وی تاکید کرد: با عنایت به اهمیت موضوع فرهنگ مدرسه سازی آمادگی کامل را داریم تا از ظرفیت ائمه جمعه ها برای ترویج و تبلیغ این پویش ملی و امر مقدس مدرسه سازی همکاری داشته باشیم.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس فارس آجر به آجر


نظر شما :