با همّت خیّرین مدرسه ساز در استان گلستان؛

آغاز عملیات احداث دو پروژه در شهرستان کلاله

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۰ کد : ۵۸۵۱ گلستان
کلنگ احداث دو پروژه خیّری مشارکتی با همّت دو خیّر نیکوکاردر روستای قودنه پایین و روستای کَسرِ پیشکمر در شهرستان کلاله به زمین زده شد.
آغاز عملیات احداث دو پروژه در شهرستان کلاله

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس گلستان، در راستای توسعه مشارکت گسترده خیّرین در امر مقدس مدرسه سازی ( طرح آجر به آجر ) کلنگ احداث دو پروژه خیّرساز با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان کلاله به زمین زده شد.

محمد جواد شاهکو محلی، معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس گلستان در این مراسم ضمن قدردانی از مشارکت گسترده خیّرین مدرسه ساز در شهرستان کلاله گفت: با توجه به اهمیت موضوع جذب مشارکت گسترده خیّرین و اجرایی شدن طرح تحولی آجر به آجر، از ابتدای سال 99 تاکنون 43 تفاهم نامه با خیرین برای احداث 350 کلاس درس منعقد شده است که پنجاه درصد آن اجرایی شده است.

وی  افزود: پروژه مدرسه 4 کلاسه روستای قودنه پایین با مشارکت ۳۰ درصدی خیّر نیک اندیش آقای عبدالرشید پُردل مدیرعامل شرکت تدبیر تجارت باقی احداث می گردد و پروژه 4 کلاسه روستای کَسرِ پیشکمر با مشارکت ۳۰ درصدی خیّر نیک اندیش آقای حاج رجب روحی احداث می گردد.

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس گلستان گفت: هر یک از این دو پروژه با زیربنای ۵۴۰ مترمربع فضای آموزشی، دارای یک کتابخانه، سالن اجتماعات، اتاق مدیر، معاون و معلمین، دیوارکشی محوطه و محوطه سازی بوده که هر پروژه با برآورد اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان در این شهرستان احداث می گردد.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس گلستان خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :