در راستای طرح آجر به آجر؛

یک مدرسه دو کلاسه خیری در شادگان ساخته می شود

۰۲ مهر ۱۳۹۹ | ۰۷:۳۸ کد : ۵۸۵۸ خوزستان
در راستای طرح آجر به آجر تفاهم نامه احداث یک مدرسه دو کلاسه در روستای حسین بگی شهرستان شادگان با مشارکت خیر مدرسه ساز «عباس شهیدی» به امضا رسید.
یک مدرسه دو کلاسه خیری در شادگان ساخته می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، با حضور علی قربانی مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان، زیبا صالح پور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و خیر نیکوکار «عباس شهیدی تفاهم نامه احداث یک مدرسه دو کلاسه در روستای حسین بگی شادگان بااعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان منعقد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان ضمن قدردانی از خیر نیکوکار گفت : خیرین مدرسه ساز با دستان پر مهر و سخاوت خود راه علم آموزی را برای دانش آموزان خصوصا مناطق محروم و کم برخوردار هموار و به رشد استعداد و تحقق رویاهایشان کمک شایانی کردند.

علی قربانی افزود : خیرانی که لذت زندگی را در تحقق رویای این دانش آموزان یافته اند و با ساخت مدرسه تعلیم و تربیت را در کشور گسترش می دهند به ثواب و آرامش وصف ناشدنی دست می یابند.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان در حاشیه این جلسه اظهار داشت: خیرین انسان های والا و متعالی که با درک درست اولویت را به نظام تعلیم و تربیت اختصاص دادند و مال و ثروت خویش را امانت الهی دانسته و آن را به این چشمه زاینده بخشیدن تا پایه های آموزش و پرورش را مستحکم کنند.

صالح پور افزود: امیدوارم خیرین در این راه درستی که انتخاب کردند پایدار و استوار گام برداشته و در جهت محرومیت زدایی و عدالت آموزشی کمک کنند تا هیچ دانش آموزی از تحصیل محروم نشود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس خوزستان


نظر شما :