آجر به آجر در خراسان رضوی؛

خیری که با اهدای یک کامیون آجر به پویش آجر به آجر پیوست

۰۲ مهر ۱۳۹۹ | ۲۱:۲۹ کد : ۵۸۷۶ خراسان رضوی
در راستای پویش ملی آجر به آجر در خراسان رضوی، «حسین زارعی» خیر نیکوکار هزینه یک کامیون آجر را برای مشارکت در ساخت مدرسه اهدا کرد.
خیری که با اهدای یک کامیون آجر به پویش آجر به آجر پیوست

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، در راستای پویش ملی آجر به آجر، "حسین زارعی" خیر خراسانی با اهدای یک کامیون آجر مصداق عملی این طرح مشارکتی در ساخت مدرسه  را به زیبایی نشان داد.

به گفته مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی، این خیر نیکوکار با اطلاع از شکل گیری پویش همگانی آجر به آجر طی تماس تلفنی با مجمع خیرین مدرسه ساز استان اعلام آمادگی کرد که به منظور ساخت مدرسه هزینه یک کامیون آجر را جهت این امر  مقدس تقبل کرده و تحویل دهد.

حسین پور اضافه کرد: بنا به خواست این خیر نیک اندیش و با هماهنگی اداره کل نوسازی مدارس استان آجرهای اهدایی به دبستان در حال ساخت روستای ضیاءالدین شهرستان تربیت حیدریه اختصاص یافت.

جاسم حسین پور با تقدیر از این کار زیبا و ارزنده و با اشاره به اقدامات خوب خیرین مدرسه ساز در احداث فضاهای آموزشی و پرورشی گفت: پویش آجر به آجر باعث گسترش فرهنگ مشارکت مردم در مدرسه سازی خواهد شد . در قالب این طرح مردم قادر خواهند بود حتی به اندازه هزینه یک آجر نیز در مدرسه سازی مشارکت کنند.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس خراسان رضوی


نظر شما :