با حضور استاندار یزد برگزار شد؛

افتتاح دبیرستان «آیت الله محقق داماد» در اردکان

۰۶ مهر ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۸ کد : ۵۹۰۰ یزد
دبیرستان دخترانه ۱۲ کلاسه خیری به همت «آیت الله سید محمد محقق داماد» در احمدآباد اردکان با حضور استاندار یزد به بهره برداری رسید.
افتتاح دبیرستان «آیت الله محقق داماد» در اردکان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد، دبیرستان 12 کلاسه دخترانه آیت الله "سید محمد محقق داماد" به همت این روحانی خیّر، با حضور طالبی استاندار یزد، ذاکر مدیر‌کل نوسازی مدارس استان، دانا‌فر مدیرکل آموزش وپرورش و جمعی ازمسئولین استانی و محلی به بهره برداری رسید.

در این مراسم ذاکر مدیرکل نوسازی مدارس استان گفت: یکی از ارکان توسعه، آموزش است و سرمایه گذاری در آموزش و پرورش بسیار لازم وضروری است و برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی باید به این مهم توجه شود.

وی با تجلیل از اقدامات خیرین مدرسه ساز افزود: مشارکت خیرین در امر مدرسه سازی الهام بخش فعالیت های مبتنی بر مردم برای آبادانی کشور می باشد و امیدواریم که سایت "مهر مدرسه" بستری مناسب جهت تعامل هدفمند خیرین مدرسه ساز و با وزارت آموزش و پرورش و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به منظور ایجاد فرصت برابر آموزشی برای تمامی فرزندان ایران زمین و آبادانی میهن مان باشد.

به گفته مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد طرح "آجر به آجر"، طرحی است که زمینه را برای مشارکت حداکثری مردم نیک اندیش ایران اسلامی در امر مقدس مدرسه سازی فراهم می‌کند.

شایان ذکر است، این فضای آموزشی با 12 کلاس درس و زیربنای 2300 متر مربع و هزینه 69 میلیارد ریال که به همت استاد فرزانه "حضرت آیت الله محقق داماد" احداث شده است .

کلید واژه ها: نوسازی مدارس یزد خیرین مدرسه‌ساز


نظر شما :