مدیر‌کل نوسازی مدارس مازندران خبر داد:

جمع آوری تمام بخاری های نفتی کلاس های درس استان

۰۷ مهر ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۹۰۴ مازندران
مدیرکل نوسازی مدارس مازندران در آیین افتتاح مدرسه ۹ کلاسه روستای کوشک سرا در شهرستان نوشهر از جمع آوری بخاری های نفتی از کلاس های درس استان خبر داد.
جمع آوری تمام بخاری های نفتی کلاس های درس استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس مازندران، مدرسه ۹ کلاسه کوشک‌سرای شهرستان نوشهر با حضور مدیران کل آموزش وپرورش و نوسازی مدارس استان مازندران و دیگر مسولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

قربانعلی شیرزاد در این آئین با اشاره به تجهیز کلاس های درس به سیستم گرمایشی استاندارد گفت: از تعداد ۱۳ هزار کلاس درس استان که دارای سیستم گرمایشی بخاری نفتی و گازی بودند تا امروز ۱۱ هزار کلاس درس به سیستم های استاندارد گرمایشی مجهز شده اند و حدود دو هزار کلاس درس باقی مانده در حال مجهز شدن هستند.

وی افزود: در حال حاضر تمامی بخاری های نفتی در مازندران جمع آوری و به جای آن از سیستم های گرمایشی استاندارد همچون رادیاتور برقی یا کوره حرارتی جایگزین شد..

مدیرکل نوسازی مدارس مازندران خاطر نشان کرد: مدرسه 9 کلاسه روستای کوشک‌سرا با زیربنای آموزشی یک هزار و ۵۰۰ مترمربع در زمینی اهدایی به مساحت یک هزار و ۵۷۵ متر مربع و با اعتبار ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی احداث شد.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس مازندران


نظر شما :