به همت بنیاد پویانه علم در کهگیلویه و بویراحمد؛

آغاز عملیات ساخت یک مدرسه خیری در شهرستان بویر‌ احمد

۰۷ مهر ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۹۱۰ کهگیلویه و بویراحمد
مدرسه یک کلاسه روستای آبسردان علیا در بخش لوداب شهرستان بویراحمد با زیربنای ۵۳ مترمربع و هزینه‌ای بالغ بر ۱۶۰ میلیون تومان ساخته می شود.
آغاز عملیات ساخت یک مدرسه خیری در شهرستان بویر‌ احمد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد، عملیات اجرایی مدرسه روستای آبسردان علیا در بخش لوداب شهرستان بویراحمد به همت بنیاد پویانه علم، با حضور کرمی مدیرکل نوسازی مدارس استان، بنام مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان و جمعی از مسئولین محلی آغاز شد.

پیروز کرمی مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد با تجلیل از اقدامات ارزشمند خیرین مدرسه ساز گفت: پویش ملی «طرح آجر به آجر» در بین مردم و هموطنانخارج از کشور به صورت گسترده و همگانی به یک وظیفه در امر مقدس مدرسه سازی تبدیل شده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان خاطر نشان کرد: در راستای این طرح ملی، بنیاد پویانه علم که در سراسر کشور بویژه استان‌های کم برخوردار اقدام به احداث مدارس کرده است و استان ما هم از این محبت بی نصیب نبوده و دانش آموزان این روستا که در یک مدرسه پیش ساخته به تحصیل مشغول بوده اند را صاحب مدرسه شیک و با ظرافت خواهد کرد .

کرمی گفت: این فضای آموزشی دارای یک کلاس درس در زمینی به مساحت 600 مترمربع با زیربنای 53 مترمربع و هزینه بالغ بر 160 میلیون تومان است که به همت خیرین نیکوکار فرشید لایقمند ، زهرا خدابخشی مدیرعامل بنیاد و عبدالله بابا خانی رئیس هیت مدیره بنیاد تامین اعتبار شده است .

 

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کهگیلویه و بویر احمد


نظر شما :