به همت بنیاد برکت وهمزمان با سراسر کشور برگزارشد ؛

بهره برداری از ۱۱۶ کلاس درس در استان خوزستان

۰۷ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۴ کد : ۵۹۱۳ خوزستان
۲۵ مدرسه با مشارکت بنیاد برکت و اداره کل نوسازی مدارس خوزستان بصورت ویدئو کنفرانس همزمان با سراسر کشور در استان خوزستان افتتاح شد.
بهره برداری از ۱۱۶ کلاس درس در استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، آیین بهره برداری از ۱۱۶ کلاس درس در قالب ۲۵ مدرسه با مشارکت بنیاد برکت با حضور استاندار خوزستان، نماینده ولی فقیه در خوزستان و مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان برگزار شد.

مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان در حاشیه این مراسم با تقدیر از اقدامات بنیاد برکت گفت: سال گذشته با مشارکت بنیاد برکت ۲۰۸ کلاس درس در استان خوزستان از مجموع هزار و ۳۳۱ کلاس درسی که ساخته شده بود افتتاح شدند.

علی قربانی افزود: امسال هزار و ۳۰۰ کلاس درس در خوزستان ساخته می شود که از این تعداد ۲۰۰ کلاس درس به همت بنیاد برکت خواهد بود.

وی با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز استان خوزستان بین سه استان برتر کشور قرار دارد، گفت: همچنین ۹۰۰ کلاس درس از مجموع هزار و ۳۰۰ کلاس در قالب طرح "آجر به آجر" با کمک خیران در استان خوزستان ساخته می شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز خوزستان ادامه داد: در چهار سال اخیر ۱۲۰ طرح آموزشی شامل ۴۰۰ کلاس درس از سوی بنیاد برکت با زیربنای ۲۵هزار مترمربع در خوزستان ساخته شد، ضمن اینکه  ۸۵ واحد آموزشی در قالب ۲۰۵ کلاس درس با زیربنای ۱۳ هزار و ۲۰۰ مترمربع نیز در دست ساخت است.

گفتنی است؛ ۱۵۰ مدرسه ساخته شده به همت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در ۲۲ استان کشور افتتاح شد.که ۲۵ واحد آموزشی سهم استان خوزستان است و از این تعداد ۱۸ مدرسه در شهرستان شوشتر قرار دارند.

کلید واژه ها: بنیاد برکت اداره کل نوسازی مدارس خوزستان


نظر شما :