طی حکمی از سوی دکتر رخشانی مهر؛

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان منصوب شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۶ کد : ۷۶۲ اخبار مهم
طی حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مهندس "علی قربانی" به عنوان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان منصوب شد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان منصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، دکتر مهراله رخشانی‌مهر، طی حکمی، مهندس "علی قربانی" را به عنوان "مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان" منصوب کرد.

رخشانی مهر در این حکم بر تحقق اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت در حوزه ساخت و توسعه فضاهای آموزشی و توجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه زیرنظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری و جایگاه ویژه آن اداره‌کل در استان خوزستان، تأکید کرد و در اولویت قراردادن ساخت، نوسازی، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی براساس ضوابط و استانداردهای فنی و مهندسی، شرایط اقلیمی، اصول شهرسازی، هماهنگ با معیارها و ضوابط زیست محیطی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، مقاوم و ایمن در برابر حوادث طبیعی و غیرطبیعی با توجه به نیازها، رعایت شرایط سنی، جسمی و جنسیتی دانش‌آموزان، با تکیه بر فرهنگ معماری و شهرسازی ایرانی اسلامی، ساماندهی فضای کالبدی موجود برای استفاده بهینه از امکانات و منابع، جذب مشارکت حداکثری سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی و کمک‌های مردمی و هدایت آن برای طراحی، ساخت، مقاوم‌سازی، تجهیز فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی، بازسازی و مقاوم‌سازی فضاهای فرسوده، ایمن‌سازی مدارس و ایجاد پایگاه‌های ایمن در شرایط بحران، افزایش بهره‌وری و صرفه‌جویی اقتصادی با بهره‌گیری مناسب از فناوری‌های نوین ساخت و ساز در فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی را از مهمترین وظایف محوله مدیرکل استان برشمرد.

وی همچنین ابراز امیدواری نمود: در راستای توسعه فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی مدارس برای انجام وظایف محوله در چارچوب سیاست‌های سازمان و جلب همکاری مسئولین آن استان، کارکنان پرتلاش اداره کل و خیّرین شریف مدرسه‌ساز در خدمت به نظام تعلیم و تربیت تلاش شود و تحقق حداکثری اهداف و اقدامات و وظایف محوله در اولویت قرار گیرد.

براساس این گزارش؛ مهندس علی قربانی، متولد 1357 دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران با گرایش مدیریت ساخت و 18 سال سابقه کار اجرائی، پیش از این معاون فنی، سرناظر و ناظر ساختمانی اداره‌کل نوسازی مدارس استان خوزستان بوده است.

گفتنی است؛ پیش از این، مهندس رضا رضایی مدیرکلی نوسازی مدارس استان خوزستان را بر عهده داشت که از خدمات وی طی سال‌‌های متمادی خدمت در حوزه عمرانی تعلیم و تربیت قدردانی شد. شایان ذکر است؛ رضایی به سمت مدیرکلی راه و شهرسازی استان خوزستان منصوب شد.

کلید واژه ها: انتصاب مدیرکل مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان علی قربانی


نظر شما :