مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی خبر داد:

ساخت ۲۲۴ کلاس درس طی سالجاری با مشارکت خیّرین

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۰ کد : ۷۷۴ خراسان جنوبی
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی گفت: از محل اعتبارات محقق شده خیّرین در بیستمین جشنواره خیّرین مدرسه‌ساز ۲۲۴ کلاس درس در سطح استان ساخته شده است.
ساخت ۲۲۴ کلاس درس طی سالجاری با مشارکت خیّرین

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی، جشنواره خیّرین مدرسه‌ساز شهرستان طبس با هدف تکریم و تشویق فرهنگ خیّر و خیرخواهی با حضور مدیران‌ کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس، معاون فنی بنیاد علوی و جمعی از مسئولان استان و شهرستان در کانون فرهنگی هفتم تیر طبس برگزار شد.

مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی در این مراسم ضمن قدردانی از خیّرین مدرسه‌ساز شهرستان طبس، گفت: در جشنواره بیستم خیّرین بالغ بر 21 میلیارد تومان متعهد شدند که از این میزان حدود 18 میلیارد و 700 میلیون تومان محقق شد.

محمدرضا بیکی افزود: از محل تحقق اعتبار خیّرین در جشنواره بیستم 224 کلاس درس در سطح استان ساخته و به مجموع فضای آموزشی استان افزوده شد.

شایان ذکر است، در حاشیه این مراسم مدرسه "فهالنج" که در قالب 6 کلاس درس با 602 مترمربع زیربنای آموزشی و اعتباری بالغ بر 854 میلیون تومان احداث شده بود، افتتاح شد. این مدرسه با مشارکت 50 درصدی بنیاد علوی ساخته شده است.

کلید واژه ها: جشنواره خیرین مدرسه ساز بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز بنیاد علوی


نظر شما :