ذیحساب و مدیرکل امور مالی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور معرفی شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۳ کد : ۷۸۶ اخبار مهم
طی مراسمی، ذیحساب و مدیرکل امور مالی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان، معاونان، مدیران و کارکنان و کارشناسان امور مالی معارفه و از خدمات ذیحساب سابق قدردانی شد.
ذیحساب و مدیرکل امور مالی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور معرفی شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، دکتر رخشانی مهر در این آئین گفت: مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی که بنیانش بر ایمان و اخلاص و مجاهدت درمسیر الهی استوار است، فرصتی برای تقرب به درگاه خداوند رحمان  و خدمتگزاری به مردم متعهد ایران اسلامی است و باید این فرصت را برای خدمتگزاری مغتنم دانست.

معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: یکی از محوری ترین و اساسی ترین کار مدیریت، قانون گرایی است و یک مدیر توانا باید اصول کارش براساس قانون باشد.

وی با اشاره به اینکه ذیحسابان نقش مهمی در رشد، تعالی و پیشبرد اهداف سازمانی دارند، از شغل ذیحسابی به عنوان یکس از حساس‌ترین شغل‌ها می توان یاد کرد، افزود: ذیحسابان در رأس کنترل قانون هستند و باید همه کارهایشان در چهارچوب قانون باشد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، ضمن بیان اهمیت وظایف ذیحسابان و نحوه تعامل و نظارت قانونی آنان از خدمات ذیحساب سابق تقدیر نمود و خاطر نشان ساخت: ارائه مشاوره مالی در عین نظارت دقیق است و قصد ذیحسابان نیز مانع تراشی نیست، بلکه هدف ایشان رفع موانع با ارائه راهنمایی های دقیق قانونی است.

رخشانی مهر با ابراز خرسندی از خدمت در سازمان نوسازی مدارس کشور، این سازمان را یکی از سالم ترین دستگاه های اجرائی کشور ارزیابی کرد و افزود: سلامت و صداقت کارکنان این سازمان و همچنین انگیزه و انرژی که برای رشد و تعالی آینده سازان کشور دارند، ستودنی است؛ چرا که در دور افتاده‌ترین و محروم‌ترین نقاط کشور، مدرسه و فضای آموزشی با نظارت‌های دقیق مهندسان این سازمان احداث می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان اهمیت " آموزش" پرداخت و اظهار داشت: هر جا که آموزش و تامین زیرساخت های آن مورد توجه قرار نگرفته، شاهد توسعه نیافتگی و فقر فرهنگی و ناامنی در آن مناطق هستیم.

معاون وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: توجه به آموزش و تآمین فضاهای آموزشی ایمن و استاندارد و مفرح برای دانش آموزان و آینده سازان کشور، قطعاً آینده روشنی برای جامعه ترسیم خواهد نمود که باید مورد توجه همه مدیران و مسئولان قرار گیرد.

شایان ذکر است؛ در این مراسم، دکتر هادی سحابی  که از طرف معاون نظارت مالی و خزانه داری کل کشور به عنوان " ذیحساب و مدیرکل امور مالی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور" منصوب شده است، معرفی و از خدمات " محمد حسن معلمی" با اهدا لوح سپاس، قدردانی شد.

کلید واژه ها: ذیحساب و مدیرکل امور مالی تکریم و معارفه سازمان نوسازی مدارس کشور


نظر شما :