معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور خبر داد:

سیستم یکپارچه مدیریت پروژه‌های عمرانی راه‌اندازی می‌شود

۰۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۳ کد : ۷۸۷۸ اخبار مهم
علی شهری: سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به‌زودی رونمایی و راه‌اندازی می‌شود.
سیستم یکپارچه مدیریت پروژه‌های عمرانی راه‌اندازی می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، علی شهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی از راه اندازی سامانه یکپارچه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی در آینده نزدیک خبر داد.

وی با بیان اینکه نسخه جدید نرم افزار سامانه مدیریت پروژه تغییرات زیادی داشته و پاسخگوی انتظارات و نیازسنجی‌ها صورت گرفته خواهد بود، افزود: طی مناقصه رسمی قرارداد برنامه‌نویسی نرم افزار مذکور منعقد و نسخه آزمایشی آن راه‌اندازی شده که در حال حاضر در سازمان مرکزی و هشت استان کشور درحال بهره‌برداری آزمایشی است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، با اشاره به اینکه فرایند بومی‌سازی آن در حال اجراست گفت: سامانه مدیریت پروژه شامل زیر سیستم‌های قراردادها، توزیع، کنترل و مدیریت اعتبارات و زیر سیستم ‌های فنی، نظارت بر‌اجرا و مالی می باشد.

شهری شفاف‌سازی فرایندهای مالی، فنی و اجرایی را از مهمترین مزیت‌های این سامانه بر شمرد و اضافه کرد: با استفاده از سیستم مدیریت پروژه‌ها انجام امور و فعالیت‌ها تسریع می یابد و با امکان اخذ گزارش‌های آنلاین و تحلیل داده‌ها مدیران و تصمیم سازان را درشناسایی زودهنگام و دقیق مشکلات و برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری یاری خواهد کرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بهره‌مندی از آخرین تکنولوژی روز، رفع ضعف‌های نسخه‌های قبلی، گزارشات لحظه‌ای، رصد و کنترل چندوجهی از دیگر ویژگی‌های سامانه جامع مدیریت پروژه برشمرد و از رونمایی از این سامانه در آینده ی نزدیک خبر داد.

کلید واژه ها: معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی


نظر شما :