مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی بیان کرد:

روند اجرای طرح‌های مشترک با کمیته امداد بررسی شد

۱۱ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۷ کد : ۷۸۸۵ خراسان جنوبی
محمود چاوشان مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی در د یدار با سلم آبادی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) گزارشی از روند اجرایی پروژه‌های مورد تعهد کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان سربیشه را ارائه داد.
روند اجرای طرح‌های مشترک با کمیته امداد بررسی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، محمود چاوشان در این دیدار درخصوص روند اجرای طرح‌های مشترک با کمیته امداد و پیشرفت فیزیکی مدارس سه کلاسه سولابست، دو کلاسه چاه پنسر و دارالقرآن درح در شهرستان سربیشه نکاتی را بیان کرد.

وی با اشاره  به تعهدات 30 درصدی تامین اعتبارات مالی پروژه های مذکور گفت: مدارس سه کلاسه و دو کلاسه در روستاهای سولابست و چاه پنسر به ترتیب با زیربنای 96 متر مربع و 140 متر مربع تا کنون پیشرفت فیزیکی 40 درصدی داشته و امید است با برنامه ریزی های صورت گرفته و تامین بموقع اعتبارات دولتی قبل از شروع سال تحصیلی جدید بهره برداری گردد.

چاوشان افزود: دارالقرآن درح با زیربنای 500 متر مربع از دیگر تعهدات کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز تا کنون پیشرفت فیزیکی 10 درصدی داشته که امید است با تحقق به موقع تعهدات کمیته امداد امام خمینی(ره) و ابلاغ اعتبارات دولتی در پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه تسریع شود.

مدیر کل نوسازی مدارس همچنین درخواست اخذ تفاهم نامه ساخت فضای آموزشی جدید در شهر درح از توابع شهرستان سربیشه در راستای سند توسعه شهر درح را بیان داشته که با قول مساعد مدیر کل کمیته امداد مقرر شد موضوع در اولین کمیته برنامه ریزی اداره مربوطه مطرح و در صورت تایید نسبت به اجرایی شدن تفاهم نامه جدید اقدام گردد.


نظر شما :