معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور:

۳ هزار میلیارد تومان برای تکمیل مدارس مشارکتی تامین اعتبار می‌شود

۱۴ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۳ کد : ۷۹۱۸ اخبار مهم
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: ۳ هزار میلیارد تومان امسال برای اتمام طرح‌های آموزشی خیری و مشارکتی تامین اعتبار می‌شود و تکمیل آن‌ها در اولویت است.
۳ هزار میلیارد تومان برای تکمیل مدارس مشارکتی تامین اعتبار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، «علی شهری» معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی در جریان بازدید از پروژه‌های در دست ساخت استان مرکزی گفت: صد در صد این اعتبار امسال برای اجرای طرح‌های خیرساز به سازمان نوسازی مدارس کشور تخصیص خواهد یافت و پیش‌بینی می‌شود که با هزینه‌کرد آن زمینه بهره‌برداری از اغلب طرح‌های خیرساز و مشارکتی تا پایان سال‌جاری مهیا شود.

وی با یادآوری اجرای طرح آجر به آجر توسط سازمان نوسازی مدارس ادامه داد: این طرح در راستای افزایش مشارکت‌های عمومی در اجرای طرح‌های این سازمان اجرا شد و جذب آحاد جامعه و ۱۰ درصد دانش‌آموزان استان‌های کشور در طرح آجر به آجر در دستور کار  قرار گرفت که با همکاری ادارات آموزش و پرورش مناطق و شهرستان‌ها این مهم محقق شد.

شهری از بهره‌برداری و به‌روزرسانی سامانه مدیریت پروژه در طرح‌های عمرانی سازمان نوسازی مدارس کشور در هشت استان کشور خبرداد و افزود: راه‌اندازی این سامانه با هدف مدیریت بهتر طرح‌های عمرانی بهبود عملکرد طرح‌های عمرانی از نظر زمانبندی، تامین و مدیریت منابع مالی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: تسریع در تزریق به موقع منابع مالی به پروژه‌های عمرانی و بهره‌برداری به موقع از طرح‌ها از دیگر اهداف و مزایای راه‌اندازی سامانه مدیریت یکپارچه طرح‌های عمرانی سازمان نوسازی مدارس کشور است.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت سازمان نوسازی مدارس کشور خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود سامانه مدیریت طرح‌های عمرانی سازمان نوسازی کشور در شش ماهه دوم امسال در تمامی استان‌های کشور ایجاد شود.

وی در این سفر با  پرسنل اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی دیدار و گفت و گو کرد و  در ادامه از پروژه خیر‌ساز ندای وحدت نیز بازدید به عمل آورد.

کلید واژه ها: معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی


نظر شما :