با مشارکت خیر مدرسه ساز ؛

عملیات ساخت هنرستان ۱۲ کلاسه رامهرمز آغاز شد

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۹ کد : ۷۹۲۸ خوزستان
عملیات ساخت هنرستان دخترانه ۱۲ کلاسه اسدآبادی با حضور استاندار خوزستان و مشارکت خیر نیک اندیش «حشمت الله توکل» در رامهرمز آغاز شد.
عملیات ساخت هنرستان ۱۲ کلاسه رامهرمز آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، باحضور استاندار خوزستان، عملیات ساخت هنرستان دخترانه ۱۲ کلاسه اسدآبادی در شهرستان رامهرمز  با حضور استاندار، مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان، نماینده مردم رامهرمز در مجلس شورای اسلامی، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و جمعی از مسئولان شهرستانی آغاز شد.

مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان امروز در حاشیه این مراسم با اشاره به پروژه های احداث شده در رامهرمز اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته طی چهارسال اخیر در این شهرستان ۲۶ پروژه با ۷۶ کلاس درس به بهره برداری رسید.

وی گفت : امروز مدرسه ۱۲ کلاسه دخترانه در زمینی به مساحت ۳ هزار و ۷۰۰ مترمربع با زیربنای یکهزار ۵۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال با همت خیر نیک اندیش "حشمت الله توکل" در شهرستان رامهرمز کلنگ زنی شد.

وی گفت: خیران مدرسه‌ساز استان و سراسر کشور سال گذشته ۲ هزار و ۱۱۰‌میلیارد ریال به مدرسه سازی استان کمک کردند که سازمان نوسازی مدارس کشور در همین راستا اعتبار خوزستان را چهار برابر و به یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال افزایش داد.

قربانی ادامه داد: از ابتدای امسال تا کنون مشارکت خیران در استان به یک‌هزار و ۷۰۰ مبلیارد ریال رسیده است و تلاش خواهیم کرد این رقم را به سه هزار میلیارد ریال افزایش دهیم.


نظر شما :