مدیرکل توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی مدارس کشور خبر داد:

شرکت ۲۷۰ هزار دانش‌آموز در پویش «به رنگ مدرسه»

۲۳ آبان ۱۴۰۰ | ۰۷:۲۲ کد : ۸۹۱۶ اخبار مهم
مدیرکل توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی مدارس کشور از شرکت ۲۷۰ هزار دانش آموز در پویش «به رنگ مدرسه» با موضوع مدرسه دوست داشتنی من خبر داد.
شرکت ۲۷۰ هزار دانش‌آموز در پویش «به رنگ مدرسه»

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، محمدعلی قورچی‌بیگی مدیرکل توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ،گفت: در پویش به رنگ مدرسه با موضوع «مدرسه دوست داشتنی من» بیش از ۲۷۰ هزار دانش‌آموز با فرستادن نقاشی در ترویج فرهنگ مدرسه‌سازی مشارکت کردند.

وی افزود: «به رنگ مدرسه» یکی از پویش‌های طرح «آجر به آجر» است که در سراسر کشور به منظور توسعه فرهنگ مدرسه‌سازی و کار خیر در بین خانواده‌ها آغاز شده است.

قورچی بیگی ادامه داد: اجرای این پویش از ۱۵ شهریورماه امسال با هدف ترغیب هر چه بیشتر مردم به امر مدرسه‌سازی از سوی جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور آغاز شد و دانش آموزان نقاشی‌های خود را با موضوع «مدرسه دوست‌داشتنی من» به سامانه آجر به آجر ارسال کردند، که همه طرح‌های جمع آوری شده به صورت کتاب چاپ خواهد شد.

او اظهارداشت: حامی مالی پویش به رنگ مدرسه نیز به منظور مشارکت در این پویش در هر استان یک مدرسه احداث خواهد کرد.

قورچی بیگی با اشاره به تعهدات خوب خیران در احداث مدارس جدید گفت: تکریم خیرین و برگزاری آیین تجلیل از خیران مدرسه‌سازی همچنین انجام تعهدات دولتی راهکارهایی  در راستای توسعه فرهنگ مدرسه‌سازی و حمایت از خیرین مدرسه‌ساز است.

او خاطرنشان کرد: طرح آجر به آجر برای نهادینه کردن فرهنگ خیر مدرسه‌سازی در بین خانواده‌ها و دانش‌آموزان اجرا شده تا خود دانش‌آموزان نیز با فرهنگ خیری ساخت مدرسه آشنا شوند.

مدیرکل توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به نتایج خوب این پویش،گفت: در طول اجرای پویش «به رنگ مدرسه» هر هفته یک برنده معرفی شد و چند نفراز دانش‌آموزان  برگزیده نیز جایزه خود را برای کمک به مدرسه اهدا کردند.


نظر شما :