با مشارکت موسسه فرهنگی آیت الله سیستانی؛

عملیات ساخت یک مدرسه ۶ کلاسه در شهرستان نیمروز آغاز شد

۲۹ آبان ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۸ کد : ۸۹۵۱ سیستان و بلوچستان
معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان در آیین کلنگ زنی یک باب مدرسه در روستای دلارامی شهرستان نیمروز گفت: از مرجع بزرگ جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی سیستانی به صورت ویژه تشکر می کنیم که این استان را همواره مورد عنایت قرار می دهند و به امر مدرسه سازی توجه خاص دارند.
عملیات ساخت یک مدرسه ۶ کلاسه در شهرستان نیمروز آغاز شد

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان در آیین کلنگ زنی یک باب مدرسه در روستای دلارامی شهرستان نیمروز گفت: از مرجع بزرگ جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی سیستانی به صورت ویژه تشکر می کنیم که این استان را همواره مورد عنایت قرار می دهند و به امر مدرسه سازی توجه خاص دارند.

میثم لک زایی ضمن تقدیر از تلاش ها و پیگیری های حجت الاسلام و المسلمین لطفی، مسئول موسسه فرهنگی حضرت آیت الله العظمی سیستانی، افزود: به لطف الهی این مجموعه تاکنون یازده مدرسه با ظرفیت 70 کلاس در استان سیستان و بلوچستان با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس احداث نموده است.

میثم لک زایی ادامه داد: امروز نیز در روستای دلارامی شهرستان نیمروز، یک باب مدرسه 6 کلاسه با زیربنای 440 مترمربع و با اعتبارات دفتر آیت الله العظمی سیستانی کلنگ زنی شد و انشاءالله با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تکمیل و تجهیز خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین لطفی نیز در این مراسم گفت: خداوند متعال را شاکریم که توفیق عنایت کرد که بتوانیم در این منطقه خدمتی انجام دهیم.

مسئول موسسه فرهنگی حضرت آیت الله العظمی سیستانی افزود: تمام کارهای که از سوی این مجموعه در حال انجام است از برکت وجود آیت الله العظمی سیستانی است.

گفتنی است در آیین، مهندس لک زایی با اهدای لوح سپاس از طرف ریاست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از زحمات حجت الاسلام و المسلمین لطفی، مسئول موسسه فرهنگی حضرت آیت الله العظمی سیستانی، قدردانی نمود.


نظر شما :