خیرین مدرسه‌ساز شهرستان سرعین تکریم شدند

۲۹ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۳ کد : ۸۹۶۵ اردبیل
طی مراسمی از خیرین مدرسه‌ساز شهرستان سرعین، با گرامیداشت یاد و خاطره خیّر نیکوکار زنده یاد «حاج علی احمدی ایردموسی»تقدیر شد.
خیرین مدرسه‌ساز شهرستان سرعین تکریم شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل، جواد قرآن نویس رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان، با بیان اینکه استان اردبیل با در نظر گرفتن تعداد جمعیت و سرانه درآمد پایین نسبت دیگر استان ها یکی از موفق ترین مجامع خیرین مدرسه ساز کشور است؛ گفت: از ابتدای فعالیت مجمع خیرین تاکنون در استان اردبیل 400 واحد آموزشی با بیش از 1600 کلاس درس احداث و تحویل داده شده است.

قرآن نویس در ادامه مطالب خود در خصوص فعالیت های مجمع خّیرین استان اردبیل افزود: با یاری خداوند و همت خیّرین تاکنون  بیش از 400 نفر افراد نیازمند هزینه تحصیل از ابتدای شروع تحصیل تا پایان دانشگاه حمایت شده اند.

اسد اله احمدی شهریور رئیس هیئت مدیره اتحادیه اغذیه فروشان تهران بزرگ که در توسعه و تجهیز مدارس سرعین مشارکت داشتند، با گرامیداشت یاد و خاطره خیّر نیکوکار زنده یاد حاج علی احمدی ایردموسی اظهار کرد: مدرسه‌سازی جهادی مقدس است که هدف آن کمک به تعالی کشور از طریق تربیت نسل کارآمد به عنوان پشتوانه های علمی واقتصادی و فرهنگی برای آینده می باشد.

احمدی با اشاره به آیه های قرآن در خصوص کار خیر و انفاق در راه خدا افزود: اتحادیه اغدیه فروشان تهران با سرلوحه قرار دادن آیه های قرآنی و در نظر گرفتن منویات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت مدرسه سازی، این اتحادیه از سال 98 ساخت و تجهیز مدارس در شهرستان سرعین را آغاز کرد که ماحصل آن احداث 5 واحد آموزشی و تحویل آن به مدیریت آموزش و پرورش شهرستان می باشد.

مسعود موسی زاده رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سرعین نیز در ابتدای جلسه ضمن عرض خیر مقدم خدمت حاضرین در جلسه از تلاش ها و مساعدت های بی وقفه خیرین بویژه اعضا اتحادیه اغذیه فروشان تهران بزرگ به جهت قدم گذاشتن در عرصه مدرسه سازی که قدم گذاشتن در توسعه کشور است تشکر و قدردانی کرد.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس اردبیل


نظر شما :